Bakım

UMARIM İŞE YARIYORSUNUZDUR 😲🍉 BEKLENEN STİCK MASKELERİ İNCELEDİM!

By  | 

Yepyeni blog yazımdan Merhaba 😊 

Bugün Sephora’nın yeni çıkan stick maskelerini sizler için deneyimleyeceğim. Maske yapmak herkes için çok uğraştırıcı bir iş. Heryere bulaşması, dağılması ve kirletmesi hepimizin ortak sorunu diyebilirim. Bu yüzden Sephora’nın stick maskesi bütün bu sorunlarımıza çözüm oldu. Ambalajlarını çok beğendim. 4 farklı rengiyle satışa çıkan bu seri içinde bulundurduğu değişik özlerle de bir yandan dikkat çekmekte. Kolay sürülebilir olması bu maskelerin en önemli özelliği diyebilirim. 1 günde 4 farklı maskeyi kullanamayacağım için 2 güne bölerek sizlere anlattım. Videolu haline göz atmak isterseniz sizleri youtube kanalıma bekliyorum 🙂 

 

MASQUE STICK VISAGE – STICK MASKE Smoothing Scrup : Siyah ambalajıyla dikkat çeken bu ürün içinde kömür olmasıyla beni çok şaşırttı. Renk pigmentasyonu açısından beklentimi karşıladı ve kolayca sürülerek cildime çok kolay bir şekilde dağıldı. Yağlı ve karma ciltli biriyseniz sizinde aktif karbonlu maskeleri kullanmanız gerekmektedir. Cilt tonumda renk eşitliliği oldu fakat çok beğendiğimi söyleyemem. 

 

MASQUE STICK VISAGE – STICK MASKE Nourishing : Aktif karbonludan sonra biraz ön yargılıydım fakat kesinlikle cilt rengimi eşitledi. Yüzüme mat bir kadifemsilik verdi. Süper bir nem maskesi değil ama kesinlikle makyajdan önce cildinizi nemlendirmek isterseniz elinizde olması gereken bir ürün diyebilirim. 

 

MASQUE STICK VISAGE – STICK MASKE PurifiantKullanım kolaylığına tekrardan değinmek istiyorum. Hiçbir yere bulaşmaması beni en çok etkileyen özelliği oldu. Peeling etkisi kesinlikle var. İlk kullandığım karpuzlu olanla aynı etkiyi verdi. Yüzüme bir blur etkisi verdi. Gözeneklerimi temizleme vaadi vermesine rağmen kesinlikle işe yaramadı. 

 

MASQUE STICK VISAGE – STICK MASKE Mattifying : Vaadini tek yerine getiren maske kesinlikle buydu. Kokusunu gerçekten hiç beğenmedim. Cildim yağlı olduğu için kesinlikle matlaştırdı. Kullanmaya kesinlikle devam edeceğim bir maske 🙂 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *