Bakım

Darphin Exquisage

By  | 

Geçtiğimiz günlerde bir davette Darphin Exquisage serisi ile tanışma fırsatım oldu. Darphin Exquisage, kadının olgunlaşma sürecine pozitif yaklaşan ve her yaşın güzelliğini vurgulayan anlayışa sahip bir seri…

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZIFsWUQCMlw[/youtube]

Bu seride, 2 adet ürün bulunuyor; serum ve nemlendirici krem. Yaşla beraber güçsüzleşen hücre ve kolajen yenilenmesine katkı sağlayarak yenilenmenin hızlanmasını sağlıyor. İçeriğindeki doğal özlerle cildin kolajen üretimini destekliyor, çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltıyor, ciltte gözle görülür bir sıkılaşma yaratıyor.

Ayrıca, Darphin Exquisage serisi cildin elastikliğini arttırmayı da vaat ediyor. Bu seri ile ilgili benim deneyimime gelirsek, kokusu mis gibi çok ferah ve sürdüğümde rahatlık hissi yaratıyor, cildimi anında sakinleştiriyor. Hem serumun hem de kremin yapısı ince ve böylece cilt tarafından anında emiliyor. Ben ürünleri gece yatmadan önce uyguluyorum ve en çok dikkat ettiğim şey de sabah uyandığımda cildimde ekstra yağlanma olup olmadığı konusunda. Bu seriyi kullandığımda sabahları cildimde yağlanma belirtisine hiç rastlamadım, ayrıca tam tersi cildimi sabah yumuşacık ve neme doymuş olarak görünce bu seriyi çok başarılı buldum.

Darphin Exquisage serisi, her cilt tipine ve yaşa uygun olup, cildini korumak isteyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir seri.

Cilt bakımında yeni bir ürün arayışında iseniz, mutlaka bu seriye de bakmanızı tavsiye ederim. Sizlerde deneyimlerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın.

Bluz: Bershka
Ruj: MAC (Faux)
Oje: FLORMAR

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.