Bakım

Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

By  | 

Uzun süredir severek kullandığım Garnier Micellar kusursuz makyaj temizleme suyu ile ilgili deneyimlerimi ve nasıl kullandığımı sizlerle paylaşmak istedim.

Tek adımda göz, dudak ve cildi temizleyen hepsi bir arada özelliği ile Garnier Micellar cildi hızlıca temizleyip, rahatlatan bir ürün… Benim en çok sevdiğim özelliği de makyajımı temizledikten sonraki adımda makyaj kalıntılarını ve ciltteki yağı nazikçe temizlemesi oldu. Ürünü pamuğa döküp cildi hafifçe silmek makyaj kalıntılarını, yağı temizlemek için yetiyor, ekstra cildi ovalamaya gerek kalmıyor. Hassas ciltlerde de kullanılabilen bir temizleme suyu olduğu için tahriş etmeden temizliyor. Garnier Miceller makyaj temizleme suyunun gramajı da büyük olduğu için uzun süre kullanmak için oldukça ideal…

Ben nasıl kullanıyorum?

Farklı ürünler kullanmama gerek kalmadan tek seferde bir makyaj pamuğu yardımıyla hem cilt, göz ve dudak makyajımı hem de cildimdeki yağı arındırabiliyorum.

Makyajınızı hem tek seferde temizlemek, hem de göz ve dudak dâhil tüm cildinizde kullanmak istediğiniz bir temizleyici arıyorsanız, hafif yapılı ve etkili bir ürün olan Garnier Micellar kusursuz makyaj temizleme suyunu denemenizi öneririm.

Siz de Garnier kusursuz makyaj temizleme suyunu kullanırsanız, yorumlarınızı bekliyorum.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ot7gnb9uH_s[/youtube]

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *