Bakım

AŞK MI ARKADAŞLIK MI? BOYA YAPARKEN SORULARI CEVAPLADIM 💔 ❓

By  | 

Herkese yeniden Merhaba. Yepyeni formatımla karşınızdayım. Bu videom da bir yandan Youtuber Durağı kanalından takip ettiğiniz ofisteki logonun kırılan duvarını boyayacağım bir yandan aşk ile alakalı soru cevaplarınızla beraber sevdiğim markalardan ürünleri gösterdim. Videosunu izlemek için sizi youtube kanalıma bekliyorum 🙂

Loreal Çift Fazlı Micellar Kusursuz Temizleme Suyu : Yorgun bir günün ardından makyajımı temizlemeye üşendiğim zamanlarda bana en yardımcı olan ürünlerden biri oldu. Ağır göz makyajlarımı bile birkaç saniyede gözümden çıkarttı. Hiç risk almadan en yakın kullandığım ürünlerden biri oldu.
Clinique Moisture Surge Face Spray : Bazen cilt bakımı yapmaya hepimiz üşeniyoruzdur. İşte bu günlerde kurtarıcı ürünlerin en başında geliyor. Yatmadan önce ya da makyaj öncesi yüzüme sıkıyorum ve istediğim nem efektini çok güzel alıyorum.
Ceradolin Kepeğe Karşı Yoğun Saç Bakım Şampuanı : Bana en çok sorulan sorulardan biri olan kepek problemi hepimizin başına arada sırada geliyor. İşte bugünlerde elimin tek gittiği şampuanlardan bir tanesi. Eczanelerden bulabilirsiniz.
Bobbi Brown Dove Grey : Hem kaliteli hemde çok kullanışlı bir far almak istiyorsanız kesinlikle bu farı edinmelisiniz. Kaş farı, smoke eyes ya da tek far rengi olarak her cilde uyucak bir göz farı. Kesinlikle değer.
Maybelline Red for Me : En pahalısından en ucuzuna bütün kırmızı rujları denedim. Fakat asla bu ruj kadar tenime gideni bulamadım. Yapısı mükemmel ve fiyat performans olarak harika bir sonuç veriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *