Bakım

BİRLİKTE TEMİZLİK YAPIYORUZ ! BUNLAR ÇÖP DEĞİL 🗑

By  | 

Herkese yeniden Merhaba 😊 Geri dönüşümün dünyamız için ne kadar önemli olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Bende kullandığım kozmetik ve makyaj ürünlerini yıllardır asla çöpe atmıyorum ve geri dönüşüm için biriktiriyorum. Bu videomda da bir yandan temizlik yaparken bir yandan bitirdiğim ve üzerine konuşmak istediğim ürünleri yorumlayacağım. Videosu için sizleri youtube kanalıma bekliyorum. 

 

Bak Argan Özlü Şampuan : https://mevy.co/2WwtdHW

Bak Argan Özlü Saç Kremi : https://mevy.co/2Wvs3MM

Dış kabı olarak çok iyi bir tasarımı olmasa da etkisi açısından kesinlikle tam puan verdiğim bir ürün oldu. Saçıma çok güzel bakım yaptı ve hem şampuan hemde saç kremi olarak tekrar stoklayacağım ürünler arasına girdi. 


 

İpelina Oje Temizleme Pedi : https://mevy.co/2WuDBjf

Özellikle seyahatlere giderken yanımda aseton götürdüğüm zaman hep acaba çantama akacak mı gibi soru işaretleri her zaman aklıma takılıyordu. Bu ürün tam istediğim gibi hem de simli, koyu akılınıza hangi tür oje gelirse gelsin çok kolay bir şekilde ojenizi çıkarıyor.
 

Bvlgari Omnia Crystalline Parfüm : https://mevy.co/2J2AxD5

Tüm herkese yakışacağından çok emin olduğum bir koku. Benden parfüm tavsiyesi isteyenlere önderdiğim ilk ürünlerden bir tanesi ve başınızı asla ağrıtmıyor. Yıllardır bittikçe hemen yenisini alıyorum.
 

 

Rosece Moisturizing Face Cream For All Skin Types : https://mevy.co/395T5wI

Rosece markasına tam anlamıyla aşığım. Çok güzel bir şekilde köpürerek tüm yüzümü tam istediğim gibi temizliyor.
 

 

Clinique Clarifying Lotion : https://mevy.co/2xTlDwx

Biraz pahalı ve uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün istiyorsanız Clinique markasının nemlendiricelerini tek geçerim. Tüm cilt tiplerina adapte oluyor ve cilde çok güzel bir nem veriyor. 

 

Lubex Extra Mild Yüz Yıkama Jeli : https://mevy.co/3a927u7

Geçirdiğim akne atağı sonrası doktorumun önerisiyle tanıştığım bir ürün ve aknelerimi geçirdiği için bundan sonra normal hayatımda bile stoklamaya devam edeceğim bir ürün.
 


 Simple Miceller Makyaj Temizleme Suyu : https://mevy.co/3djNGFw

Favorilere de sıkça koyduğum bu ürün, Loreal Miceller Suyu ile karşılaştırıldığında daha naturel kalıyor ve ülkemize gelmesiyle de asla vazgeçemediğim bir temizleme suyu oldu.
 


 Belif The True Cream Aqua Bomb : https://mevy.co/2J4A57q

Belif markasının tüm ürünlerini gözüm kapalı size öneriyorum. Şu ana kadar neredeyse tüm setteki ürünlerini kullandım ve memnun olmadığım tek bir tanesi bile yok diyebilirim. 


 


Botanicals Fresh Care Lavanta : https://mevy.co/2xW9xD0

Botanicals markasının şampuanlarını çok seviyorum ve lavanta özlü olanı en favorim diyebilirim. Bittikçe alıyorum ve saçımda bıraktığı etkiyi çok seviyorum. 


 

Herbal Essences Şampuan : https://mevy.co/2J4BNFC

Spor çantamda seyahat boyunu kullandığım bu ürün hem saç kremi hem şampuanıyla saçınızı çok güzel besliyor. Kime önderdiysem şu ana kadar devamlı olarak bu şampuanı kullanmaya başladılar. Alırsanız kesinlikle pişman olmayacaksınız.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *