Bakım

YILIN VE BENİM SON FAVORİLERİM 💄🎬🤗

By  | 

Ve yine olmazsa olmaz favoriler ile karşınızdayım 😊 Videosunu izlemek için sizi youtube kanalıma bekliyorum. 

 

Physicians Formula Rose All Day https://mevy.co/2TuzEtx : Beni çok şaşırtan ve gerceşten bu kadar gzel olucağını tahmin etmediğim bir ürün. Yağsız bir serum diyebilirim. Cilde çok güzel bir görünüm veriyor ve bir yandan mükemmel bir makyaj altı bazı. İçinde çok güzel ışıltılar var. Cildi sıkılaştırıyor ve çok güzel nemlendiriyor ve fondoteninizin pul pul olmasını engelliyor diyebilirim.  

 

 

Loreal Paris Color Riche https://mevy.co/3afS5YN : Geçen sene New York seyahatimde edindiğim bir rujdu ve yapısıyla rengine tam anlamına bayılmıştım. Türkiye’ye gelmesine gerçekten çok sevindim. Dudak çizgilerinize asla dolmayan bir ürün ve mükemmel pigmentasyon veriyor. Bazen çantamı açıp allık olarak bile kullandığım oluyor. Benim gibi her gün kullansanız bile asla bitmeyecek bir ürün. 

 

 

Nars Natural Longwear Foundation https://mevy.co/36Yrm0F : Benim gibi her gün kullansanız bile asla bitmeyecek bir ürün. 1 pompa neredeyse bütün yüzünüze yetiyor.  

 

 

  

Eklips Natural Allık Fırçası https://mevy.co/30oeNcK : Allık fırçası olmasına rağmen fondoteni yüzünüze asla çizgilenme yapmadan yayıyor ve cildinizin çok güzel bütünleşmesini sağlıyor. 

 

 

Eklips Pro Rainbow Far https://mevy.co/38gBlP5 : Göz makyajınızı bitirdikten sonra köşelerde oluşan birikmeyi engellemek için bu fırçayı kullanıyorum ve tam performans alıyorum. Makyajınıza daha natürel bir efekt veriyor. Kesinlikle almalısınız ve fiyatı da çok uygun. 

 

 

Pixi Milky Tonic https://mevy.co/389Xte4 : Pixinin cilt ürünlerini ne kadar beğendiğimi anlatamam. Cildinizi sakinleştiren ve  mükemmel bir aydınlatıcı tonik. Makyaj sonrası yorgunluğu çok güzel alıyor. 

 

Flormar Beauty Face Pencil https://mevy.co/35V2kyp : Çok trend bir ürün. Kaş altını aydınlatmak ya da göz pınarlarını daha güzel ışıldatmak için benim makyaj çantamdan hiçbir zaman ayırmadığım bir ürün. 

 

 

Maybelline New York Lash Sensational https://mevy.co/2FXbLTq : Harika bir rimel bazı. Kirpikleri çok güzel ayırıyor ve rimelinizin markası ne olursa olsun çok güzel ayrışmasını sağlıyor. 

 

For Your Beauty Saç Fırçası https://mevy.co/2Tpy106 : Hem uygun fiyatlı hem de harika bir ürün. Saçlarınızın içindeki kopmuş saçları çok güzel alıyor ve saçı asla elektriklendirmiyor. 

 

Film: Six Underground – Netflix https://mevy.co/30rd6Lo : Spoiler vermek istemiyorum ama bana yüzde yüz güveniyorsanız kesinlikle izlemelisiniz. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *