Diğer

Bepanthol Cilt Bakım Kremi

By  | 

Bepanthol aracılığıyla sponsorlu içerik.

1944 yılından bu yana cilt bakımı ürünleri sunan Bayer’in ürünü olan Bepanthol Cilt Bakım Kremi , bebek ve ekstra bakıma ihtiyaç duyan ciltler için hafif ve yoğun yapılı ürün yelpazesine sahip ve tüm Bepanthol markasının ortak içeriği Pro-vitamin B5 ile öne çıkıyor. Bepanthol ürünleri arasında cilt bakım kremi, vücut losyonu, ekstra koruyucu vücut losyonu, çok kuru ciltler için krem ve bebek cildi için pişik merhemi yer alıyor. Ben de uzun zamandır cildimde ekstra bakıma ihtiyaç duyduğum zamanlarda kullandığım Bepanthol ürünlerinden cilt bakım kremi ile ilgili deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim.

Cilt için önemli bir vitamin olan Pro-vitamin B5 içeriği ile Bepanthol, cildin doğal onarım sürecini destekliyor aynı zamanda kuru ve kızarmış cildin hızla rahatlamasını da sağlıyor. Cildi yumuşatmak ve yenilenmesini sağlamak için Bepanthol Cilt Bakım Kremi ve vücut losyonu düzenli olarak kullanılmaya uygun olan bir içeriğe sahip. Pul pul dökülen, kızaran, kuruyarak hassaslaşan cildi rahatlatmak için hızlı etki eden bu krem, yaz-kış rahatlıkla uygulanabilir. Su bazlı olduğu için de cilt tarafından kolayca emiliyor ve nemi uzun süre koruyabiliyor bu sayede ciltte hassasiyeti en aza indiriyor.

bepanthol

Renklendirici, parfüm ve paraben içermeyen Bepanthol cilt bakım kremi, hassas ciltler tarafından da tolere edilebilen bir yapıda olduğu için günlük bakımda da yüz ve vücutta rahatlıkla kullanılabilen bir krem. Çok kuru ciltlerde Bepanthol cilt bakım kremi gün içinde gerekli gördükçe tekrarlanabilir..

Bepanthol ürünleri eczanelerde satılıyor ve fiyat performans olarak verimli bir ürün diyebilirim. Daha önce denemediyseniz, Bepanthol ürünleri arasından cildinizin ihtiyacına göre yoğun ya da hafif yapılı kremlerinden denemenizi tavsiye ederim. Günlük bakım ya da cildin çok kuruduğu zamanlarda gerginliğini azaltmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *