Makyaj

5 Ürünle Makyaj

By  | 

Sevgili arkadaşım Deniz’in teklifi üzerine sadece 5 Ürünle Makyaj videosu hazırladım. Birçok arkadaşımın da katıldığı bu ortak videolarımız için linkleri videomun sonunda paylaştım, umarım sizde keyifle izlersiniz. Şimdi gelelim 5 ürünle makyajıma…

İlk adım ten makyajı olduğu için Chanel Perfection Lumere Velvet 20 Bej Fondöteni ile başlıyorum.  Fondöten fırçası olarak Sigma F50 tercih ettim. Az miktarda fondöteni, fırçanın ucuyla ve bastırmadan uyguladım. Çok bastırmadan sürünce, fondöten cilde güzel bir şekilde yayılıyor ve çizgiler oluşmuyor.

Göz makyajıma gelince, Barbara Bort’un hafif simli bronzer’ını seçtim. Kahve tonlarda makyaj yapmak istediğim için bu bronzer’ı far olarakta rahatlıkla kullandım. Farı sürmek için önce MAC 217 numaralı far fırçasını sonra dağıtmak için de Sigma E55’i kullandım.

Kirpik diplermi için NAKED 1 paletinden smog rengini seçtim. Göz makyajımı Estee Lauder’ın maskarası ile tamamlayıp, Kontur için Barbara Bort’un far olarakta kullandığım Bronzer’ı ile devam ettim.

5 ürünle makyajımın son adımında rujum var. Kahve alt tonlarında bir makyaj tercih ettiğim için rujum da MAC Velvet Teddy oldu. Böylece makyajımı tamamladım.

5 Ürünle Makyaj

Ürünler:
CHANEL Perfection Lumiere Velvet 20 Beige
BARBARA BORT Compact Shimmer Powder (01 Light)
URBAN DECAY Naked – Smog
ESTEE LAUDER Sumptuous Infinite Mascara
MAC Velvet Teddy

Fırçalar:
Sigma F50
MAC 217
Sigma E55
Sigma E45
Sigma E30
MAC 168

Videomda makyaj detaylarımı izlemeyi unutmayın. Yorumlarınızı bekliyorum. Umarım beğenirsiniz.

Tshirt: H&M
Ruj: MAC Velvet Teddy
Saç Bandı: H&M
Oje: NYX Perfect Grey

 

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *