Stil

Yılbaşı Kıyafet Önerileri

By  | 

Yeni yılı nasıl karşılayacağınıza karar verdikten sonra sıra kıyafet, ayakkabı ve aksesuar seçimine gelecek ve bu noktada sizlere fikir verebilecek Yılbaşı Kıyafet Önerileri hazırladım.

Otel balosu ya da kokteyl tarzında yılbaşı davetlerinde şık bir uzun elbise ve seçtiğiniz renge göre ayakkabı çanta tercih edebilirsiniz. Ben uzun siyah elbisemi kürkle tamamlayarak zarif bir görünüm elde etmek istedim. Elbisenin zarafetine uygun olabilecek sade bir makyaj ve açık dalgalı saçlarla kıyafetimi tamamladım. Bu tarz kıyafetlerde tek parça takı da oldukça zarif bir görünüm yaratacaktır.

 

BaloElbise: Bebe
Kürk: Bebe
Çanta: Diane von Fürstenberg

Balo dışında daha rahat olabileceğiniz bir ev partisinde yeni yıla girecekseniz, rahatça hareket edebilmek için şık ve rahat kombinasyonlar tercih edebilirsiniz. Mini etek, dar elbise ve yüksek topuklardan kaçınmak en iyisi olacaktır. Bunun yerine koyu renk Skinny Jean, şık bir bluz ve kıyafetinize hareket katacak takıları tercih etmenizi öneririm. Saçlar da at kuyruğu ya da açık ve doğal modellerle rahat kombinasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.  Makyajda da abartıya kaçmadan, kıyafet tonlarında hafif bir makyajla geceye hazır olabilirsiniz. Koyu ve tek tonda kıyafet seçiminize kırmızı rujlu bir makyajda oldukça hoş olacaktır.

Ev Partisi

Bluz: Bershka
Ceket: Hareem
Pantolon: Bershka
Ayakkabı: Pull & Bear

Yeni yıla sevdiğinizle başbaşa romantik bir yemekle girmeyi planladıysanız, her ortama uyum sağlayacak küçük siyah elbiseyi, hiç bir zaman modası geçmeyecek inci bir kolyeyle tamamlayabilirsiniz. Eğer yılbaşı ruhundan da biraz katmak isterseniz ayakabılarınızda renk kullanabilirsiniz. Benim romantik bir yılbaşı yemeği için tercihim, siyah küçük elbise, bordo kadife stilettolar, siyah kadife ceket ve inci kolyeyle tamamladığım bir kombinasyon oldu.

Gece Kulübü

 

Yılbaşı kıyafet önerilerimin detayları için videoyu izlemeyi unutmayın. Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl dilerim.

Elbise: Pull & Bear
Çanta: Diane von Fürstenberg
Ayakkabı: Stradivarius

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.