Vlog

YENİ ARABAM (İLK ARABAM) 🚘 🍃 ft. DOĞAN KABAK

By  | 

Herkese tekrardan Merhaba, 

Uzun zamandır heyecanla beklediğim bir video ile karşınızdayım. Yıllardır kendi arabama sahip olacağım günleri bekliyordum ve sonunda hem çok içime sinen hem de doğa dostu Toyota Hybrid Rav4 satın aldım. Bu heyecanımı sizlerle paylaştığım içinde çok mutluyum. Ve bu videoda tabi ki araba denince ilk akla gelen Doğan Kabak’ı konuk ettim ve Doğan’a bilmediğimiz yönlerini öğrenmek için sorulmamış soruları sordum. Çok keyifli bir video oldu. İzlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum 😊 

İlk olarak Doğan’ı yol üstünden aldım ve arabanın ne kadar doğa dostu ve hybrid özelliği sayesinde dünyamızın geleceği için ne kadar önemli olduğunu konuştuk. Onu nereye götüreceğimi söylemedim ve arabanın özelliklerini test etmek için çok uygun bir yer seçtim.  

Arabayı ben kullanırken Doğan’a Exathlon deneyimini ve kişisel müzik zevki ile alakalı sorular sordum. Aynı jenerasyon çocuğu olduğumuz için çok keyifli bir muhabbet oldu.  

Doğan Kabak’ın gece kulübü videosu zamanında aşırı trend olmuş bir videoydu. Tabi ki bu videonun da geri planında kalmış ayrıntıları sordum ve çok sürpriz şeyler öğrendim. 

Yol boyunca ettiğimiz bu sohbetin ardından Kısırkaya’nın muhteşem manzarası eşliğinde kahve içerek sohbetimize devam ettik. Hem arabanın dış dizaynı hakkında bilgi verdik hemde mükemmel manzaranın tadını çıkardık. 

Yeni arabam heyecanını sizlerle paylaştığım için çok mutluyum. Yıllar sonra kendim için yaptığım en güzel şeylerden biri oldu. Videosunu izlemek için sizi mutlaka youtube kanalıma bekliyorum.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *