Vlog

KORE’DEKİ MEŞHUR KPOP MÜZESİNE GİRDİM (GİZLİ ÇEKİM)

By  | 

Kore’ye gittiğimde sizler için K pop müzesine gitmeden dönemezdim. Ülkemizde bu fanların ne kadar büyük topluluklar olduğunu hepimiz biliyoruz. Bende sizler için oradan çok güzel ürünler aldım ve K pop müzesinin her yerini karış karış sizler için gezdim. Videosunu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum 😊

Müzede aklınıza ne gelirse vardı. Aklınıza gelebilecek tüm K pop gruplarının posterleri, konser videoları, kozmetik ürünleri, kıyafetleri ve daha neler neler… Sizin benden en çok istediğiniz gruplar Red Velvet ve Exo gruplarıydı ama en çok dm atılan Exo grubu oldu ve bende sizler için bu grubun çok güzel hediyelerini aldım. Videonun sonundaki çekilişe katılmayı unutmayın.

İlk olarak grupların çantaları, telefon aksesuarları, defterleri vs olan katta sizler için gezdim. Gerçekten kafayı yerdiniz o kadar çok seçenek vardı ki ben bile size hediye seçerken çok zorlandım.

Üst katta grupların konser ve backstage görüntülerinin olduğu videoları izleyebileceğiniz sineması bile bulunuyordu. Özellikle en dikkatimi çeken şey gruptakilerle fotoğraf çekilmeniz için yapılan 3D photo boothlar oldu.

Müze kısmında grupların ödüllerini de yakından görebileceğiniz bir alan mevcut ve gerçekten ödül sayılarına inanamadım. Atıştırmalık kısmında zaten gözlerime inanamadım. Çeşit çeşit çikolatalar, çaylar, şekerlemeler daha neler neler vardı.

Son olarak sevdiğiniz gruptaki kişiyle el uyumunuzu ölçen bir makine denedim. Random seçtiğim kişiyle uyumum %78 çıktı fakat bunu deneme süreci bile benim için çok eğlenceliydi.

Diğer gezilerimde görüşmek üzere. Sizi çok seviyorum 😊

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *