Alışveriş

Uygun Fiyatlı Favori Ojelerim!

By  | 

Yaz- Kış bakımlı tırnaklar için vazgeçilmezimiz ojeler💅  Hem klasik tonları sevenler hem de daha çılgın metalik renkleri tercih edenlerin seveceği, farklı markalara ait alternatifler bulabileceği uygun fiyatlı ojeleri uygun fiyatlı favori ojelerim videomda inceledim.

Note Red Wine mevy.co/2wM7sqE

Kırmızı oje de kırmızı ruj gibi çok fazla seçenek var ama aradığım kırmızı ojeyi bulmak da aynı ruj da olduğu gibi çok zor. Note’un red wine rengi en çok kullandığım kırmızı oje oldu. Fırçası geniş ve bu sayede tek bir fırça darbesiyle rahatça sürebilirsiniz. 5-6 dakikada da kuruyor.

Pastel 139 mevy.co/2gb8WUV

Pastel’in 139 numarasını ve tonlarını ne zaman sürsem ojemi soruyorsunuz videolarımda. Kahverengilerle, lacivertlerle çok uyumlu her renk kıyafetle kombinleyebildim. 230 ve 66 tonları da benzer tonda yine çok güzel renkler. Kalıcı, kuruma süresi de 5 dakika kadar. 4TL

Alix Avien 231 mevy.co/2wLYMk0

Alix Avien’in şahane gümüş tonlu ojesini bu yaz çok kullandım. Daha önce favorilerime de koymuştum. Tek kat bile sürmeniz yeterli.

Yves Rocher Haki mevy.co/2vmA8TA

Bu rengine ve diğer renklerine bayılıyorum. Yves Rocher ojeler tırnakları sarartan kimyasallar içermiyor oluşuyla kozmetiklerin içeriğine dikkat ediyorsanız tercih edebileceğiniz bir marka. Kalıcılığı güzel ve tek katta rengini veriyor. 13,90 TL

H&M Friday Night

Bukalemun gibi renk değiştiren bir oje. Tek katta farklı iki kat sürerseniz farklı renkler göreceksiniz. Kalıcılığı harika ve hiç oje süremeyenler bile kuaförde sürülmüş gibi tırnaklara sahip olacaklar sürümü çok kolay.

Flormar CC Sandy Beige mevy.co/2xirHdm

Harika bir nude/ten rengi oje arıyorsanız Flormar’ın nude tonları ve bu CC serisinin Sandy Beige rengi harika. 5TL

Flormar Duo 2x Chrome DC01

Ne zaman sürsem görenlerin rengini sorduğu bir oje bu. Yanar dönerli bir renkte pembe-yeşil tonlarda. Kalıcılığı fazla, alt kat ve üst kat sürerseniz de uzun süre kalıcı olacaktır.

Golden Rose Ice Chic Serisi mevy.co/2vmSgwn

Ice Chic serisinin tüm renklerini seviyorum. Bu renk her tene çok güzel yakışan, hoş bir parlaklığı olan bir renk. Sürümü çok kolay ve oldukça da kalıcı. 5,75 TL

Mavi – Yeşil

Daha önce Mavi’de oje satıldığını bilmiyordum ve pantolon almak için girdiğimde görünce aldım. Bendeki metalik yeşil rengi. Tek katta bile tonu ve parıltısı oldukça belirgin. Opaklığını da hem el hem ve ayaklara çok yakıştırdım.

The Body Shop 1793 Gold

Bu gruptaki diğer ürünlerle karşılaştırılınca bir tık daha yüksek fiyatlı olabilir ama yine de uygun fiyatlı ve yüksek performanslı bir oje Body Shop’un gold rengi olanı. Altın renk ojenin istediğim tam tonunu bulmam zor olmuştu ama bu tam istediğim. Tek kat sürdüğünüzde de 2. Katta da çok güzel görünüyor.

Oriflame The One Serisi Copper

The One serisinin ojelerini çok beğensem de bu rengi daha önce görmemiştim ve başka bir markada da benzer tonlarına rastlamadım. Sürümü çok kolay olmamakla birlikte kalıcı bir oje. Üzerine parlaklık verici bir üst kat sürdüğünüzde de harika görünecek.

Avon Nailwear Pro+ Golden Vision

Tek kat yada çift kat sürsem de rengi çok güzel duruyor tırnaklarda. Ne zaman acelem olsa çabuk kuruduğu ve kolay çıktığı için elim bu ojeye gidiyor.

Miniso Pembe mevy.co/2vcxnrG

Miniso’nun ojeleri çeşit çeşit rengarenk ve hepsi birbirinden tatlı renkler. İlk katta hafif transparan ikinci katta opak görünüyor. Parlaklığı çok iyi üzerine parlak üst kat sürmeye hiç gerek yok. İki kat sürdüğünüzde tamamen kuruması 10 dakika kadar sürüyor. Sedefli pembe çok güzel bir yansıması var. Rengi pembe diye geçiyor ama lila-pembe arası simli parlak bir renk. Kuruma süresi 7-8 dakika kadar. Kalıcılığı da tatmin edici.

Tshirt: Mudo

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *