Makyaj

THE BALM’DAN NE ALINIR? 💄 🛍️

By  | 

Yepyeni bir konsept ile karşınızdayım. Uzun zamandır benden makyaj ile ilgili bir video beklediğinizin farkındayım. Makyaj yapmayı ve yeni makyaj ürünleri denemeyi çok seven biri olarak bazı markalarda alışveriş yaptığım zaman ne alacağım konusunda benimde kafam çok karışıyor. Bende X markasından ne alınır ? Konseptini ilk olarak hepinizin çok sevdiği The Balm markası ile yapmak istedim. İndirim zamanı hepimizin ilk baktığı standların başında The Balm geliyor. Bende sizlere The Balm markasının en sevilen en güzel ürünlerini toplayarak çok keyifli bir video çektim. The Balm’dan Ne Alınır Videosunu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum 😊  

The Balm Primer  https://mevy.co/3evXrAG : İlk olarak makyaja başlamadan önce her zaman makyajın tutuculuğunu arttırmak için makyaj bazı kullanmanızı öneriyorum. The Balm’ın primerını son aylarda denedim ve ciltte bıraktığı etkiye inanamadım. Hem makyaj tüm gün yüzümde çok iyi durumda kaldı hem de asla makyaj akma yapmayarak çok fazla tazeleme yapmama gerek kalmadı. 

The Balm Sexy Mama Pudra https://mevy.co/2VcQf56 : Pudra konusunda çok seçiciyim diyebilirim. Karma ve yağlı bir cildim olduğundan dolayı matlaştırıcı etkisi olan pudraları daha çok seviyorum. Benim için pudranın en önemli özelliği gözenekleri ortaya çıkartmayacak bir yapıda olması gerekiyor. Bu pudradan tam olarak istediğim etkiyi aldım diyebilirim. Hem gözeneklerimi ortaya çıkartmadı hem de yok gibi yapısıyla makyajıma çok güzel uyum sağladı. 

The Balm Meet Matte Shmaker Far Paleti  https://mevy.co/2zXUM3N : The Balm markasının herhalde en sevdiğim paletlerinden biri olan Shmaker paletinin ilk 6 rengi gerçekten her kadında olması gereken bir renk skalasına sahip. Pigmentasyon açısından mükemmel ve palette gördüğünüz renk tam anlamıyla göz kapağınıza yansıyor. 

The Balm Bonnie Dew Manizer https://mevy.co/3dnSs3S  

The Balm Mary Lou Manizer Aydınlatıcı : https://mevy.co/31doT2j : The Balm’ın öne çıkan en önemli ürünlerinden olan highlighterlarının hem likit hemde toz olanını ayrı ayrı çok seviyorum fakat zaman geçtikçe cildime uygun olanın likit olduğunu keşfettim. Aydınlık ve doğal görüntü sevenler kesinlikle bu ikisini çok severler. 

The Balm Schwing Eyeliner : https://mevy.co/3hZIo4o : Hem kalıcılığı hem de akmayışıyla tüm make up artistlerinde sevdiği bir eyeliner  olan Schwing Eyeliner her zaman makyaj çantamdan ayırmadığım bir ürün olarak kalıcak. 

The Balm Beach Far Paleti : https://mevy.co/3fVQo4y Bir diğer en beğendiğim far paleti The Balm Beach oldu. Yine tüm renkler her zaman makyaj çantanızda olması gereken renkler. Shmakerdan sonra ikinci en sevdiğim palet kesinlikle bu palet oldu. 

The Balm Bahama Mama Mini : https://mevy.co/383oSQ3 Seyahat boyunun satışa çıkmasına çok sevindiğim bir ürün. Normal boyu hiçbir zaman bitmiyor ama bu seyahat boyu hem benim gibi seyahat etmeyi çok sevenler için hemde ürünleri bitiremeyenler için kesinlikle alınması gereken bir ürün. 

The Balm Hot Mama Mini : https://mevy.co/3eufg3p Bir diğer seyahat boyunun çıkmasına çok sevindiğim ürün Hot Mama oldu. Hem uygun fiyatlı hemde tüm ten renklerine uyabilecek bir ürün. 

The Balm Priming Far Bazı Black : https://mevy.co/2CCVYL5 

The Balm Priming Far Bazı Neutral : https://mevy.co/37XeXeM Far bazı kesinlikle far öncesi kullanılması gereken bir ürün. Farkı kesinlikle fark edeceksiniz. Siyah rengi benim çok ilgimi çekti. Daha koyu renk far sevenler için mükemmel bir ürün. Kesinlikle bu ikisini almalısınız. 

The Balm What’s The Tea Far Paleti : https://mevy.co/31aRjKp Her far paletinde mutlaka kullanmayacağım birkaç renk vardır. Fakat bu paletteki her renge tam anlamıyla aşığım. 

The Balm Mad Lash Maskara : https://mevy.co/2Np5l3d Herşeyi bir kenara bırakın ve bu maskarayı mutlaka almalısınız. Hem maskara bazına ihtiyacınız olmuyor hem de tek katta etkisini inanılmaz bir şekilde belli ediyor. 

The Balm Balm Beach Allık : https://mevy.co/31amiWX Bir diğer en beğendiğim ürün kesinlikle bu allık ve yanağınıza çok güzel dağılıyor ve renk olarak hemen uyum sağlıyor.  

The Balm Meet Matte Hughes Liquid Ruj (Honest) : https://mevy.co/2B4KUpx The Balm’ın bir diğer kült ürünü likit rujları. Likit rujlar dudağınıza yapışma yapmıyor ve her mevsim çok güzel bir biçimde dudağınıza çok yakışıyor. 

The Balm Plump Your Pucker Lip Gloss (Extravagant) : https://mevy.co/2Bx0day 

The Balm Plump Your Pucker Lip Gloss (Exaggerate) : https://mevy.co/3i3YwCj 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *