Makyaj

TEK MARKA MAKYAJ: Rihanna FENTY BEAUTY 💄

By  | 

Tek marka makyaj ürünleri çekmeye karar verdiğim zaman ilk aklıma gelen hepimizin tanıdığı Rihanna’nın çok övülen markası Fenty Beauty oldu. Hem ürünleri bende ilk kez denedim hemde çok yararlı olucağını düşündüğüm yorumlarla çok güzel bir makyaj videosu çektim. Umarım faydalı bulur ve keyifle izlersiniz♥🙏🏼😍😘 

 

Match Stix Matte Skinstick – Amber ( Stick Kontür ) : https://mevy.co/2NUwNXd 

 

Aralarında en bayıldığım ürünlerden biri oldu. Yüzünüze sürdüğünüz anda adeta hollywood yanağı gibi bir görünüm veriyor ve geniş renk yelpazesiyle eminim hepinizin cilt tonuna uyacak bir renk bulacaksınızdır. Yanaklarım sürdüğüm anda içeri çökerek bana çok güzel bir görünüm sağladı. 

 

Match Stix Matte Fondöten Stick – Linen ( Stick Fondöten ) : https://mevy.co/2GhLBuE 

 

Stick formlu fondötenleri hem tüm yüzünüze hem de benim gibi kontörü yüzünüzde aşağılara inmesini engellemek için kullanabilirsiniz. Kontrolü sağlamanızda çok yardımcı olacak bir formda ve yapısıyla yüzünüzle çok güzel bütünleşiyor. 

 

Brow Mvp Ultra Fine Brow Pencil & Styler – Dark Brown ( Kaş Kalemi): https://mevy.co/3aHVBew 

 

Rengi tam olarak kaşıma uydu ve arkasındaki minik kıl fırçayla tam olarak naturel bir şekilde kaşlarımdaki boşlukları çok güzel doldurabildim. Hem boşlukları çok güzel doldurdum hemde kaşlarıma doğal bir görünüm sağladı. Makyaj çantamdan asla ayırmayacağım ürünlerden biri oldu. 

 

 

Gloss Bomb Universal Lip Luminizer – Fenty Glow ( Dudak Parlatıcı ) : https://mevy.co/37ppXRc  

  Yapısı mükemmel ve bütün youtuber arkadaşlarımın gözü kapalı önerdiği bir dudak parlatıcı. 

Sun Stalk’r Instant Warmth Bronzer – Shady Biz ( Bronzlaştırıcı Pudra ) : https://mevy.co/30P7I5b  

 

Videomda kullanmadım fakat gün içinde kontörümün etkisini arttırmak istediğim zaman kullandım ve tam olarak o sıcak bronzer havasını bende yarattı. 
 

Killawatt Freestyle Highlighter – Lightining Dust / Fire Crystal  ( Aydınlatıcı ) : https://mevy.co/2NWCDHD  

 

Fenty markasının inanılmaz güzel pigmentli highlighter skalasına hayran kaldım. Aldığım renkleri kesinlikle çantanızdan eksik etmemelisiniz. Cildinize tam olarak oturuyor ve ardından mükemmel sağlıklı bir cilt efekti yaratıyor. 

 

Killawatt Freestyle Highlighter – Afternoon Snack / Mo’ Hunny ( Aydınlatıcı) : https://mevy.co/2tEe37v  

 

Bir diğer aldığım highligter paleti yine beni hayal kırıklığına uğratmadı. Bir rengini de farımın pigmentasyonunu arttırmak için kullandım ve tam olarak istediğim etkiyi yakaladım. 

 

Invisimatte Blotting – Poudre Matifiante ( Matlaştırıcı Pudra ) : https://mevy.co/2NXzfvV  

 

Herkesin bir diğer sevdiği ürünlerden biri olan bu matlaştırıcı pudra cildinizdeki bütün yağı yok ederek anında makyajınıza mat efekti veriyor. 

 

Snap Shadows Mix & Match – Peach ( Far Paleti ) : https://mevy.co/36kAV97  

 

Koleksiyona eklenen far paletleri hem çılgın renkler hem de günlük naturel renklerden oluşmaktadır. Bende günlük makyajımda nasıl kullandığımı göstermek için bu renk paletlerinden tercih ettim. Renkleri inanılmaz ve bütün gün göz kapağımdan asla uçup gitmedi. 

 

 

 

 

Snap Shadows Mix & Match – True Neutrals ( Far Paleti ) : https://mevy.co/36ukLKE  

 

Bir diğer tercihim bu far paleti oldu ve yine renk skalasıyla tam olarak beni kendine aşık etti diyebilirim. 

 

Stunna Lip Paint – Uncuffed ( Ruj ) : https://mevy.co/2TPaPIV  

 

Aralarında en merak ettiğim ürünlerden biri oldu ve dayanamayıp çekimden önce haftasonu sürdüm ve storyim de gören onlarca insan bana dm yoluyla rujumu sordu. Şu an çantamdan ayırmadığım rujlardan ilk sırada diyebilirim. 

 

Pro Filt’r Instant Retouch – Butter ( Sabitleyici Pudra ) https://mevy.co/2RFCTeQ  

 

Bir diğer en sevilen pudralardan biri de bu ürün ve süngeriyle tam olarak yüzünüze oturup makyajınızı tam olarak istediğiniz gibi sabitliyor. 

 

Pro Filt’r Instant Retouch Concealer 120 ( Göz Altı Kapatıcısı ) https://mevy.co/37qs4E7  

 

En açığından en koyusuna kadar her rengin bulunduğu concealer ürününde tam olarak hem tenime hemde boynuma göre olan renk 120 idi ve bu üründe bana tam olarak istediğim etkiyi yarattı. 

 

Pro Filt’r Instant Retouch – Soft Matte ( Makyaj Primerı ) https://mevy.co/2uqBiBY  

 

Makyajınızın daha kalıcı olmasını istiyorsanız sizde benim gibi primer olmadan makyaja başlamamalısınız. Kadife ve kolay yapıda uygulanan bu ürün makyajımın bütün gün güzel kalmasına yardımcı oldu. 

 

Pro Filt’r Hydrating Longwear 120 ( Fondöten ) : https://mevy.co/2NWG0y0   

 

Sizde benim gibi hem kapatıcı hemde kalıp gibi duran bir ürün istemiyorsanız sizlerde bu ürünü kesinlikle edinmelisiniz. Cildime tam oturdu ve mükemmel bir görünüm sağladı. 

 

 

 

Pro Kiss’r Luscious – Hint Hint ( Lip Balm ) : https://mevy.co/2upOtD3  

 

Makyaj sırasında cildim çok kuruduğu için yapım aşamasında bu lip balmı kullandım ve ruju sürene kadar dudaklarıma yumuşacık bir etki bıraktı. 

Full Frontal Mascara – Cuz I’m Black ( Rimel ) : https://mevy.co/2utUFKe  

 

Fenty koleksiyonuna en son eklenen bu rimel bir tarafı yassı ve diğer tarafı kirpikleri kaldırma efekti verdiğinden dolayı iyi ki aldım dediğim ürünlerden biri oldu. Videoda da gördüğünüz üzere kirpiklere uyguladığım anda kirpikler direkt olarak kalktı ve makyajıma harika bir görünüm sağladı.  

 

Portable Contour & Concealer 150 ( Fırça ) : https://mevy.co/2RovSAs  

 

Hem kontör hem de concealer fırçası olarak kullanabileceğiniz bu fırça ürünü tam olarak yanağınıza istediğiniz gibi uygulayıp doğal bir şekilde yayılmasını sağlıyor. 

 

 

Cheek-Hugging 120 ( Aydınlatıcı Fırçası ) : https://mevy.co/30P7Qlb  

 

Elmacık kemiklerinize tam oturan bu fırça highlighteri eşit ve doğal bir şekilde oturtmanıza tam olarak yardımcı oluyor. 

Arka Plan Dekorları ; 

Sansevieria 4 : https://mevy.co/3aFqu3l  

 

Sansevieria : https://mevy.co/2sSHFxh  

 

El Yapımı Gold Bereket Narı : https://mevy.co/38CTW8u  

 

Eos Avize Mini Açık Kahverengi 35cm : https://mevy.co/2RQKGGO 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *