Makyaj

TAKİPÇİMLE MAYIS FAVORİLERİ SOHBETİ 🤗💄🎬

By  | 

Her ay olduğu gibi Mayıs ayında kullandığım kozmetik ürünler, izlediğim ve beğendiğim dizilerden bahsettim. Bu videomda diğerlerinden farklı olarak, takipçim Hilal’i konuk ettim ve birlikte favorilerimizi yorumladık. Umarım Mayıs Favorilerim videomu keyifle izlersiniz.

Aveeno Daily Moisturizing Lotion https://mevy.co/2JXo0Co
Bu ürünü yurt dışından satın almıştım. Aldığım günden beri severek kullandığım bir nemlendirici el kremi oldu. Özellikle egzama problemlerine çok iyi gelen bir ürün. İçeriğinde parfüm barındırmayan, cildi çok güzel nemlendiren bir ürün. Türkiye’de de satışı mevcut. Normal el kremlerinin veremediği nemliliği bu krem tek başına sağlıyor. Satın alıp kullanmanızı tavsiye ederim.

MAC Prep + Prime Fix Plus https://mevy.co/2YNxjJz
Özellikle yaz aylarında daha sık kullanmaya başladığım bir ürün. Bu ürünü özellikle buz dolabında muhafaza edip, soğuk kullanmayı çok seviyorum. Makyaj öncesi ve sonrası sıklıkla kullandığım gibi makyaj olmadığı zamanlarda da fazlasıyla kullanıyorum. Özellikle makyajım sırasında farlarımı ıslatarak kullanmak istediğim zamanlarda bu ürünü fırçama sıkıyorum. Farların pigmentini artırdığı gibi, benim en sevdiğim metalik görüntüyü de veriyor. Özellikle 30ml. Boyunu çok pratik buluyorum. Tatile gittiğimde çantaya veya bavula rahatlıkla atıp, götürebiliyorum.

Darphin Hydraskin Cooling https://mevy.co/2QjZuge
Bu ürünü kullanmaya başladığım günden beri elim başka yüz nemlendiricilerine gitmiyor. Stik şeklinde bir nemlendirici. Beni en çok memnun eden özelliği ise yüzüme uyguladığım zaman yüzümde ekstra bir ferahlık hissi yaratması, çünkü cooling özelliği barındırıyor. Sanki buz dolabında tutuyormuşsunuz gibi bir his yaratıyor.

Alterra Make-Up Elixier – 01 Light https://mevy.co/2VRTL7j
Ben genel olarak doğal bitişli fondötenleri oldukça çok beğeniyorum. Bu fondöten ise inanılmaz doğal duruyor. Aynı zamanda cilde sanki kendiliğinden ışıltılıymış gibi doğal ve sağlıklı bir aydınlık veriyor. Bu fondöteni uygularken yassı fırçalar veya ıslak süngerleri önermiyorum. Kabuki bir fırça veya kuru sünger ile bu fondöteni uygulamanızı tavsiye ederim. Kapatıcılığı ise ortaya doğru. İki kat sürdüğünüz zaman orta kapatıcılık elde ediyorsunuz.

Bobbi Brown Bronzing Powder – Golden Light https://mevy.co/2wd7ru6
Son zamanlarda sıkça far olarak kullandığım aslında bir bronzer olan ürün. Bende ki sanırım deneme boyu olsa gerek ki ilk gördüğümde hiç okumadan far zannetmiştim. Hem bronzer hem de far olarak kullanabileceğiniz, tonu çok güzel olan bir kahverengi. Bu ürünü far olarak kullandığınızda hem tek başına hem de geçiş rengi olarak kullanabilirsiniz.

Simple Micellar Yüz Temizleme Mendili https://mevy.co/2HKr1na
Bu markanın ürünlerini genel olarak çok başarılı buluyorum. Bu ürünü ise Gratis’den almıştım. Elim son zamanlarda hep bu ürüne gidiyor. Makyaj temizleme mendillerini çok pratik bulsam da makyaj temizliğimi sadece bir mendille bitirmek istemiyorum; ancak yine de tek başına dahi cildi makyajdan mükemmel derecede arındırıyor.

Önerdiğim Diziler:

After Life https://mevy.co/2KhcQIO
Osmosis https://mevy.co/2YRGLeN

Takipçim Hilal’in Favorileri

CliniqueFit Workout Makeup SPF40 https://mevy.co/2W6xSkx

Doğadan Yeşil Çay Ananas – Açaili https://mevy.co/2YUrOc7

Mixup! Sulphur https://mevy.co/2MapzzR

Hilal’in Önerdiği Diziler:

The Beat

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *