Alışveriş

Sevdiğim Teknolojik Ürünler

By  | 

Bu sefer çok farklı video ile karşınızdayım.:) Teknoloji ile iç içe olduğumu daha önceki videolarımda da bahsetmiştim, hem işim hem de ilgi alanım gereği hayatı kolaylaştıran, enterasan teknolojik yenilikleri takip etmeyi seviyorum.

Bu Videomda kolumdan hiç çıkartmadığım ve sizlerin çokça merak ettiği Nike Fuelband’den, çantamda ne tatil videolarımda bahsettiğim GoPro Hero kameramdan ve daha önce hiç bahsetmediğim Google Chromecast’den bahsedeceğim.

Üçü de sık kullandığım ve çok Sevdiğim Teknolojik Ürünler. Umarım beğenirsiniz.

Sevdigim Teknolojik Urunler

Nike Fuelband

İlk olarak Giyilebilir Teknolojiyle tanıştığım ilk ürün olan Nike Fuelband den bahsetmek istiyorum; bence bu bileklik hem sporculara hem de günlük hayatında aktif olmayı seven insanlar için gerçekten harika motivasyon aracı. Kendinize belirlediğiniz günlük hedef doğrultusunda ne kadar kalori yaktığınızı, kaç adım attığınızı ve hedefinize ne kadar kaldığını hesaplayan akıllı bir bileklik. Eğer gün içinde hareketsiz kaldıysanız sizi kişisel bir spor koçu gibi uyarıyor ve hareket etmeye teşvik ediyor. Tüm bunların yanı sıra saat özelliğiyle ile şık bir aksesuar olarak da kullanabiliyorsunuz.

 

Sevdigim Teknolojik Urunler

GoPro Hero4 Black

Aksiyonu ve ekstrem sporları sevenlerin vazgeçilmezi GoPro dayanıklılık, görüntü kalitesi ve işlevselliğin birleştiği bir kamera. Hem normal hem de geniş açı çekim yapabılabilen GoPro HD kalitesinde çekim yapıyor ve her koşula ayak uydurabiliyor. Farklı aksesuarlarıyla su altında veya en zor şartlara dayanıklı olarak üretilmiş aksesuarlarıyla anı kaydetmek gerçekten çok eğlenceli ve unutulmaz oluyor.

Sevdigim Teknolojik Urunler

Google Chromecast

Bu ufacık usb belleğe benzeyen alet aslında boyundan büyük işler yapan bir teknoloji ürünü. Google’ın ürettiği Chromecast’i HDMI portu olan televizyonunuza taktığınız zaman televizyonunuz internete bağlanan akıllı bir cihaz haline geliyor.

Bileklik: Nike Fuelband+ 🙂
Tshirt: Nihi
Oje: CND Vinylux 162 Blue Rapture

9 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *