Stil

Niyazi Erdoğan Defile ve Röportajı

By  | 

Yerel, güçlü, ve matematiksel tasarımlarla öne çıkan Niyazi Erdoğan, Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week’te moda takipçileri ile buluştu ve benim de fırsat bulup sahne arkasında defile hazırlığında Niyazi Erdoğan’a sorularımı yönelttiğim Niyazi Erdoğan Röportajı videomu umarım keyifle izlersiniz.

Niyazi Erdoğan’ın tasarladığı erkek

Lider, güçlü bir karaktere sahip bir erkek tasarlıyor Niyazi Erdoğan ve geleneksel bir bakış açısı kurguluyor.

Bu sezonun ilham kaynağı

Türkiye’nin Da Vinci’si olarak bilinen Türk Heykeltıraş İlhan Koman, Niyazi Erdoğan’ın bu sezonun tamamına uyarladığı ilham kaynağı olarak öne çıkıyor. Akdeniz heykelinin heykeltıraşı olan Koman, tasarımlarında Matematiksel altyapı ile çalışıyor ve Niyazi Erdoğan da bu noktada İlhan Koman ile aynı bakış açısında buluştuğu söylüyor. Ayrıca, Koman’ın Sonsuzluk heykelinden yansımaları da özenle kullanılan detaylardan.

Öne çıkan renkler

Siyah, lacivert, yeşil gibi koyu renklerin yanı sıra bordo, kırmızı, mavi gibi parlak renklere turuncu dokunuşlar bulunuyor.

Niyazi Erdoğan’dan Stil Tüyoları

Vücudunuzu ve kendinizi çok iyi tanıyın. Stil demek insanın kendini ifade biçimi demektir. İnsan kendini bilmezse, karşısındaki insana da anlatamaz. Giyim kuşam kolay ama önemli olan stil oluşturmaktır.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zJQxAIW8WP0[/youtube]

Gömlek: H&M
Yelek: Koton
Oje: CND Vinylux (Hot Pop Pink)
Ruj: FARMASI Dudak Kalemi (204)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *