Alışveriş

Nip+Fab & Rimmel London Kate İnceleme

By  | 

En son yaptığım anketin sonuçlarına göre oylarınızla 1. Ve 2. olan Nip+Fab ve Rimmel London Kate maskara deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim.

nip+fab

Nip+Fab Peeling: Bu ürünün amacı cildi arındırmak ve siyah noktaların oluşumunu önlemek ve mikro taneli bir yapısı var. 10 gündür bende kullanıyorum ve siyah noktalarımı çok iyi bir şekilde temizlediğini fark ettim. Greyfurt kokulu, eminim kokusunu çok beğeneceksiniz J Bu üründe Salisilik ve Glikolik asitler bulunuyor. Akneli ve hassas cildi olanlar için peeling önermiyorum. Ancak, bölgesel uygulanabilir. Örneğin, burun bölgenizde siyah nokta vardır ama sivilce yoktur, bu durumda bölgesel olarak kullanabilirsiniz.

Nib+Fab Anti Aging Serum: Bu ürün cilde dolgunluk kazandırarak kırışıklıkların görünümünü azaltmayı vaad ediyor. Bende 10 gündür kullanıyorum ve geceleri yatarken sürdüğümde tek başına bu ürün cildimi nemlendirmek için yeterli oldu. Serumun etkisini iyi görebilmek için başka bir şey sürmeden kullandım ve sabah kalktığımda yağlı bir ciltle uyanmadım. Serumun yapısını ve nemlendirmesini çok beğendim. Henüz cilde dolgunluk verme özelliğini göremedim, zamanla eğer bunu gözlemlersem sizlerle paylaşırım.

Nib+Fab Viper Venom: Adı “Ergenek Zehri” ama korkmayın ürün içeriğinde ergenek zehri bulunmuyor. Bu ürünün vaad ettiği; gece uyurken cildi yenilemesi ve kırışıklıkların görünümünü azaltması, bende 10 gün boyunca geceleri alnımdaki çizgilere sürdüm. Ürünü sürdüğüm ilk anda yumurta akı etkisi yarattı, derimi gerdi ve kırışıklıkların görünümünü azalttı. Ürünü kullanmaya devam ediyorum, bakalım önümüzdeki günlerde etkileri nasıl olacak.

rimmel london kate moss maskara

Rimmel London Kate Moss Maskara: Kate Moss’un makyaj koleksiyonundan olan bu maskaranın özelliği; fırçasının en kısa kirpiklere ulaşabilmesi. Benim kirpiklerim düz olduğu için çok fazla kıvıramadım bu fırça ile, plastik fırçaları daha kullanışlı buluyorum. Benim gibi sizin de kirpikleriniz düzse, kirpik kıvırıcı ile bu ürünü kullanmanızı öneririm.

Bu ürünleri sizde denerseniz, yorumlarınızı bekliyorum.

Oje: Flormar Tender Salmon
Ruj: Clarins Gloss Prodige (04 Candy)
Tshirt: Benetton
Taç: Singapur Pazarı 🙂
Bileklik: Nike Fuelband

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *