Saç

KABLOSUZ AKILLI SAÇ ALETİNİ DENEDİM! 👱‍♀️ 🔌

By  | 

Bugün yepyeni bir inceleme videosu ile karşınızdayım. Dyson markasını ne kadar sevdiğimi biliyorsunuz. Airwap ürününü incelediğim video globalde en çok izlenen Dyson videosu oldu. Saç düzleştiricisi çıkardığını duyduğum anda incelemeye karar verdim. Videosunu izlemek için sizleri Youtube kanalıma bekliyorum 🙂

Kutusunu ilk açtığım anda dikkatimi ilk çeken şey harika kadife çantası oldu. Bu kadife çanta ısıya dayanıklı olmasıyla ön plana çıkıyor. 3 ısı ayarı ile ( 165, 185, 210 derece ) saçınızı mahvetmeden düzleştirmeyi vaad ediyor. Ben en düşük ayarı 165 ile nasıl bir sonuç alacağımı merak edip denedim ve sonuca inanamadım. İlk katta hemen saçınızı düzleştiriyor ve saçınızın parlaklığını kesinlikle almıyor.

Esnek plakaları sayesinde saçın tamamını içine alıyor. Hepimizin zaten en büyük sorunu klasik düzleştiricilerde saçın düzleştiriciden çıkarak bizi zorlaması oluyor ve bu esnek plakalar sayesinde hiç böyle bir sorun yaşamadım.

Bir diğer dikkatimi çeken şey ise düzleştiricideki uçak simgesiydi. Bu simge, düzleştiricinin el bagajlarında bile taşınabileceğini gösteriyormuş. Normalde kabin bagajıyla yolculuğa çıkacağım zaman hep sorun yaşardım ve bu ürün sayesinde bu da çözülmüş oldu.

En önemli özelliği ise düzleştiricinin 30 dakikaya kadar kablosuz kullanılma özelliği olması. Dış çekimlerde çantama atarak hava şartlarında bozulan saçımı hemen düzleştirebilirim. 360 derece dönen kablolu şarjı ise saçınıza dolanma ihtimalini en aza düşürüyor.

Benim için çok keyifli bir video oldu. Umarım sizlerde keyifle izlersiniz 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *