Saç

KUAFÖRÜM SEN MİSİN? ✂️ 💇

By  | 

Bugün uzun zamandır aklımda olan ve bir türlü yapamadığım yepyeni bir konseptle karşınızdayım. Bu seride 3 tane ayrı kategoriden kuaförle iş birligi yaptım ve bu 3 ayrı kuaföre Kim Kardashian’ın bu sene Met Gala da kullandığı aşırı ıslak saçı farklı kuaförlere göstererek nasıl yorumlayacaklarını görmek istedim. Ortaya çok enteresan görüntüler çıktı, videosunu izlemek isterseniz sizleri youtube kanalıma bekliyorum 😊

İlk olarak semt kuaförü kategorisinde Fehmi Bey’i stüdyoma davet ettim ve kendisine Kardashian’ın Met Gala saçını gösterdim. Kendisi öncelikle saçıma maşa yapacağını sonra saçı vak dalgaları haline getirdikten sonra saçı ıslatacağını belirtti. Saçım maşadan sonra inanılmaz derecede reklamlardaki dolgun saçlara benzedi, inanamadım. Bir kutu içerisinde jöle ile suyu karıştırarak saça ıslak bir hava yaratacağını söyledi. Kim Kardashian’ın Met Gala saçı kesinlikle günlük kullanıma göre şekillendi diyebilirim. Birebir olarak benzemedi ama günlük hayatımda saçımı dalga yapmak istediğim zaman kesinlikle Fehmi Bey’e uğrayacağım.

İkinci olarak orta pahalı kuaför kategorisinde Mustafa Bey videoma konuk oldu. Mustafa Bey’in tekniği, teknik olarak aralarındaki en farklılardan bir tanesiydi. Saçıma mükemmel vak dalgaları yaptı. Saça ıslak görünümünü kesinlikle kattı ve kesinlikle Kardashian’ın saçına çok benzedi diyebilirim. Saçımın ucunu ekstra tokalayarak oraya ayrı bir teknik kullandı ve saçım adeta banyodan yeni çıkmışım havasına büründü.

Son olarak da kendi hayatımda da kendisine gittiğim Hasan Bey stüdyoma konuk oldu. Kendisine zaten güvenim tamdı. Hasan Bey’in farkı maşa kullanmayarak saçı sadece jöle ve spreylerle yapacağını söylemesi oldu. Ve saçı yapmak tam anlamıyla 5 dakikamızı bile almadı. Ekip arkadaşlarım da dahil gözlerimize inanamadık. Kim Kardashian’ın saçıyla kesinlikle birebir oldu. Evimizde bile kolayca yapabiliceğimiz bu teknik kesinlikle hepimiz için çok yararlı oldu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *