Makyaj

İlginç Makyaj Malzemelerini Denedim 2

By  | 

Birbirinden enteresan makyaj malzemelerini denediğim yeni ve ilginç ürünlerin yer aldığı serinin ikinci videosunu hazırladım. Çok güzel ve faydalı yeni ürünler keşfetmiş oldum. Umarım siz de İlginç Makyaj Malzemelerini Denedim videomu keyifle izler ve faydalı bulursunuz!

Givenchy Mr. Radiant Blush

Givenchy’nin çok fazla böyle ilginç tasarımlı ürünleri var. Bu da içinde minik minik kırmızı topçuklar olan jel formlu bir allık. Jeli sıkıp topçukları dağıtarak uyguladığınızda kırmızı renk pigmentleri ortaya çıkıyor ve çok tatlı doğal bir görünüm veriyor. Fondötensiz cilde dahi uygulayabilirsiniz. Sanki cildinizin doğal pembeliğiymiş gibi.

Make Up Forever Pro Sculpting Lip, 2 In 1 Lip Pencil http://mevy.co/2C908sX

Çift taraflı, bir tarafında mat çok güzel bir ruj diğer tarafta ise hafif ışıltılı bir pudrası var. Dudağınızın orta kısmına bu pudrayı uygulayarak hem boyut hem de dolgunluk kazandırmış oluyorsunuz. Dudakları daha büyük göstermek için ortasına aydınlatıcı uygulamak bir makyaj hilesidir aslına bakarsanız. Bu ürün sayesinde aydınlatıcıya ihtiyaç kalmadan dolgunluk ve hafif de bir ombre etkisini sağlayabiliyorsunuz.

YSL Babydoll Kiss And Blush Duo Stick Renk:1 http://mevy.co/2pUolh1

Yanaklarınızda allık olarak da ruj olarak da kullanılabilenbir ürün bu. Farkı ise iki renkli olması. İsterseniz alt dudağınızı başka renk üst dudağınızı başka renk boyayabilir ya da yanağınızda bir tarafını dudağınızda diğer tarafını kullanabilirsiniz. Yapısı doğal mat, çok opak değil.

Flormar Rotating High Performance Volume Mascara http://mevy.co/2lt5apc

Çok mantıklı, çok işlevsel resmen bir icat diyebilirim bu maskara için. Pilli mekanizması sayesinde maskara fırçası açma tuşuna bastığınızda dönerek kirpikleri çok güzel kavrayarak uzatıyor. Tek yapmanız gereken maskarayı kirpiklerinize tutmak.  24 TL

Maybelline New York Tattoo Brow Renk: Light Brown http://mevy.co/2CmSasW

Maybelline markasının son çıkan oje görünümlü 3 gün kalıcı ilginç kaş ürününü de denedim. Kaşınıza jel formlu renkli ürünü fırçası yardımıyla kaş jeli gibi sürüyorsunuz. 20 dakika kadar bekledikten sonra da soyarak kaşınızdan çıkarıyorsunuz. Açıkçası ilk sürdüğümde biraz tedirgin oldum. Kaşımı koparacağından korktum. Biraz acıtsa da çıakrırken kaşınızı koparmıyor. Yine de çok dikkatli yavaşça çıkarmalısınız. Sonuçtan çok memnun kaldım. Beklediğimden çok daha iyiydi.

Wozaj Stamp Eyeliner Stamp Kit http://mevy.co/2C8OeiM

Eyeliner çekmeye yatkın olmayanlar için çok pratik bir ürün. Damga şeklinde bir süngeri ve likit eyeliner tüpü var. Damgayı eyelinera bastırarak ürün alıyorsunuz ve sonra göz diplerinize uyguluyorsunuz. Belirgin bir hat oluşturmuş oluyor, sonrasında kalem yardımıyla düzeltip kapatıcı ile de temizlerseniz çok güzel ve pratik bir eyeliner uygulaması.

MAC Rollerwheel Liquid Liner http://mevy.co/2lpobsh

Bu ürünü daha önce görmüştüm ama açıkçası işlevini tam anlamamıştım. Minik bir tekerleği var ve sürdüğünüzde o tekerlek kayarak incecik bir çizgi uygulanıyor. Biraz el alışkanlığı gerektiriyor ondan sonra rahatça uygulayabilirsiniz. İnce kuyruklu eyeliner uygulamalarını seviyorsanız bu ürünü seversiniz. 79 TL

Sweatshirt: MUDO http://mevy.co/2C9ls1t

Siyah Fener: Mudo Concept http://mevy.co/2C9L3qW

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *