Alışveriş

Eylül Favorilerim

By  | 

Yazın bitişi, sonbaharın gelişi ile sonbaharın ilk favoriler videosunu sizler için hazırladım. Hem yüksek fiyatlı hemde yüksek fiyatlı kozmetik ve bakım ürünlerimi sizlere uygulamalı olarak anlattım. İçinde bir de sürpriz sonlu bir komedi filmi önerisi var. Umarım eylül favorilerim videomu keyifle izlersiniz.

JOHN FRIEDA FRIZZ EASE DREAM CURLS https://mevy.co/2xONHxi

Amsterdam fotoğraflarım da görmüştünüz ve birçoğunuz sormuştunuz. “Merve, saçın nasıl böyle doğal ?” diye. Saçlarıma hiç ısı uygulamadan sadece bu köpükle alttan yukarıya doğru sıkarak şekil veriyorum. Gerçekten doğal dalgalar elde etmem de ve gün boyu sağlıklı, parlak görünmesinde çok yardımcı oluyor.

STOPEVER LADY COMFORT (ADET AĞRILARI İÇİN ISITICI PED) https://mevy.co/2OTCPWs

Siz de benim gibi regl dönemini ağrılı geçiriyor ve sürekli sıcaklık istiyorsanız, mutlaka bu ısıtıcı pedleri kullanmanızı öneririm. Çünkü sıcak su torbasını gün boyu yanınızda taşımanız pek mümkün değil. Bunu alıyorsunuz, iç çamaşırınızın üzerine yapıştırıyorsunuz ve kasların gevşiyor, ağrı hafifliyor.

L’OREAL PARIS UNLIMITED MASCARA
Bu maskarayı ben Berlin’den almıştım. İlk gördüğümde çok değişik gelmişti hatta “İlginç Makyaj Malzemeleri” videoma koymak istemiştim. Çünkü şekli çok ilginç, fırça tutma yerinde kıvırmak için bir kısmı var. Fırçaya istediğiniz gibi şekil verebiliyorsunuz bu sayede. Mutlaka bakmanızı öneriyorum. Kirpikleri, inanılmaz dolgun ve kıvrık yapıyor.

INECTO SMOOTH ME COCONUT HAIR SERUM https://mevy.co/2zzIUC4

Kokusu çok güzel olan bu serumu, duştan sonra mutlaka kullanıyorum. Saçlarımı daha parlak ve sağlıklı gösteriyor. Saçlarda ağırlaşma yapmıyor. Dikkat etmeniz gereken şey ise, saç diplerinize sürmemeniz.

BELIF CREAMY CLEANSING FOAM MOIST https://mevy.co/2Qci08L

Son zamanlardaki keşfim, kesinlikle bu. Seyahate giderken alıp deneyimlediğim mükemmel bir ürün. Kolay kolay temizleyicileri sevmesem de buna bayıldım. Çok güzel temizleyip, nemlendiriyor.

CLINIQUE DRAMATİCALLY DIFFERENT HYDRATING JELLY https://mevy.co/2DA7dE8

Yüksek fiyatlı ama etkisi harika bir nemlendirici jel. Bu ara sadece bunu kullanıyorum. Jole gibi görünüyor ancak kokusu, yapısı harika. Gece sürüp yattığınızda sabah yağlı yağlı bir hissiyatta vermiyor. Benden tam not aldı.

CATRICE COSMETICS LIGHT CORRECTING SERUM PRIMER https://mevy.co/2OUf5S2

  Çok yağlı ve parlak göstermeyen bir primer serum. Ben çok yaldır yaldır parlamayı sevmem çünkü biliyorsunuz ki, cildim karma. Bu çok güzel bir aydınlık veriyor.

OGX BIOTIN & COLLAGEN SHAMPOO

https://mevy.co/2zz0RRf

OGX BIOTIN & COLLAGEN CONDITIONER https://mevy.co/2zz0RRf

 Kokusundan hiç hoşlanmasam da verdiği etkiye bayıldığımı söylemek isterim. Saçları uzatma etkisi olduğunu iddaa ediyor ancak ben daha yeni kullanmaya başladığım için o konuda bir yorum yapmam çokta doğru olmaz.

RIVAL DE LOOP HOLOGRAPHIC POWDER

 Harika pembemsi bir ışıltı veren çok güzel bir pudra. Holografik değil ama çok güzel ışıltı veren bir pudra.

BENEFIT BOI ING https://mevy.co/2OP8kkm

 Sanki bir lip balm gibi olsa da bu bir concealer. Göz altlarındaki çizgilere asla dolmuyor çünkü kremsi bir yapıda. Mutlaka kullanmanızı öneriyorum.

RIVAL DE LOOP YOUNG LIP OIL

 Görüntüsüne aşık olduğum, kokusuna bayıldığım mükemmel bir lio oil. Asla yapışkan bir hissiyat vermiyor ve dudaklara sanki gloss sürmüşsüz gibi çok güzel bir parlaklık, ışıltı veriyor.

ESSENCE COLOUR BOOST MAD ABOUT MATTE LIQUID LIPSTICK https://mevy.co/2R3sxEs

 Rengine aşık olduğum çok güzel bir ruj. Tek sorun yapısı birazcık yapış yapış ama ben çözüm olarak Rival de Loop’un lip oil’ini kullanıyorum. Kalıcılık olarak yemek yemediğiniz sürece çıkmıyor ama itiraf etmeliyim ki, yemek yediğiniz de ortası çıkıyor. Ve sürümü biraz zor olduğu için öncesinde dudak kalemi kullanmanızı öneriyorum.

GÖMLEK: KOTON

ARKA PLAN BİTKİLERİ: Echeveria Bitkisi
Ribbon Flowers https://mevy.co/2OPc9WH
Metal Çerçeve: Bonvagon https://mevy.co/2zyyAKx
LIVE Çerçeve: Bonvagon

Videodaki Makyajım:
Chanel EyeShadow/ Memory
New Well Eyesahow
Catrice Light Correcting Serum/ Primer
Boi & Ing Concealer
Mac Modesty
Benefit Hello Happy No:2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *