Diğer

EN İYİ FALCILARA FAL BAKTIRDIM! ☕ HER ŞEYİ BİLDİ! 🧙🏻‍♀️🔮 😱 | ŞOK OLACAKSINIZ

By  | 

Herkese yeniden Merhaba,

 

Yine çok heyecanlandığım bir video konsepti ile karşınızdayım. Youtube’da sıkça gördüğünüz fakat benim hiç yapmadığım bir konsept olan çeşitli fal türlerini denediğim ve kurşun döktürdüğüm eğlenceli bir video oldu. Videosunu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum 🙂 

 

Karantina günlerinde yakın bir arkadaşımla konuştuğum zaman falcıya gittikten sonra işinden istifa ettiğinden bahsetti. Arkadaşım aşırı işkolik olduğu için bu habere gerçekten çok şaşırdım ve bu falcıyı denemek istemek ile beraber kadının söyleyeceklerini sizlerde duyun istedim.

 

İlk olarak facetime üzerinden arkadaşımın önerdiği kadınla görüşme sağladım. Fakat adımı soyadımı vermek istemediğim için ekip arkadaşlarımdan birini arattım. Kadın sesten enerji aldığı için ekip arkadaşımın babasının ismini vererek başladı. Biz buna baya şaşırdık çünkü galiba benim enerjimle ekip arkadaşımın enerjisi birbirine çok karıştı ve fallar da buna bağlı olarak galiba birbirlerine karıştılar. Geleceğimle ilgili baya güzel şeyler söyledi ve inanmasam da motivasyon olarak baya iyi geldi diyebilirim.

 

İkinci olarak en ünlü fal cafelerinden biri olan Melekler Kahvesi’ne gittik. Emel adındaki fal bakan arkadaşımız ile enerjimiz çok tuttu ve ardından bana hem kahve hem de tarot falı baktı. İlk fal ile benzer şeyler söyledi ve iki falcının ortak noktası 2022 senesinin benim senem olacağı hakkındaki varsayımlarıydı. Aklımda olan ve hayata geçirmekten biraz çekindiğim bir iş ile ilgili güzel adımlar atacağımı da ayrı olarak söylediler. Bu faldan da çok memnun kalarak ayrıldım.

 

Üçüncü olarak Kadıköy’de bulunan Sevgi Cafe’ye gittim ve Sevgi Hanım’a su falı baktırdım. İlk facetime üzerinden baktırdığım da su falıydı fakat canlı canlı da baktırmak istedim. Yine hem geleceğime yönelik hem de aklımdaki soru işaretleriyle alakalı çok pozitif şeyler duydum. Hayatımda hiç ücret karşılığı fal baktırmadım fakat benim için çok eğlenceli bir deneyim oldu.

 

Son olarak da hayatımda hiç yaptırmadığım bir başka deneyim olan kurşun döktürmeyi de bu videoya eklemek istedim. Nazara çok iyi geldiğine inanılan bu gelenek benim için çok değişik bir deneyimdi. Başınıza bir tülbent bağlayarak kurşun eritme işleminin başlamasıyla beraber kafanıza kurşun dökülüyor ve ardından oluşan şekillerden yorumlama yapılıyor.

 

Benim için çok eğlenceli bir deneyim oldu. Fala inanmamak ile beraber baktırdığım bu fallar benim için hem eğlenceli hem keyifli bir video olmasını sağladı. Umarım sizde aynı keyifle izlersiniz. Yeni videolarda görüşmek üzere 🙂 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *