Bakım

ÇILGIN KOZMETİK ALETLERİ DENEDİM 🇰🇷💄| KORE ALIŞVERİŞİ

By  | 

Bugün en sevdiğiniz formatlardan bir yenisiyle karşınızdayım 😊 Benimle özdeşleşen Kore ilginç ürünler konseptini çekmek için çok heyecanlıydım. Sonunda Kore gezimin sonunda topladığım ürünleri deneyerek sizlere çok keyifli bir video çekebildim. Bu keyifli videoyu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum. 

İlk olarak süt köpürtücüye benzeyen bir ürünle başladım. Aparatın içine nemlendiricinizi içine çok küçük bir pompa koyduktan sonra su ile karıştırarak mekanizmayı çalıştırıyoruz ve ardından nemlendiricinin ne kadar çok köpürdüğünü görüyoruz. Bu sayede çok az bir nemlendiriciyle çok daha fazla verim alabiliyoruz. 

Kore’den aldığım bir diğer ürün ise siyah nokta temizlemek için kullanılan jel oldu. Kutunun içinden çıkan diş fırçasına benzeyen aparat cildinizde çok güzel bir his uyandırıyor. Ben burnumda denemek istedim ve jeli burnuma sürdükten sonra suyla çok az pekiştirdikten sonra yine aynı şekilde köpürterek burun üzerinde denedim. Büyük bir etkisi olduğunu gözlemleyemedim fakat birkaç sefer deneyerek deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. 

Aralarında en çok merak ettiklerimden biri olan usbli bigudi ile devam ettim. Kendi şarj aparatını powerbank ile şarj ettikten sonra ısınmasını bekliyorum. Elinizi yakacak kadar bir ısıya erişmiyor ve saçımda bir süre beklettikten açıyorum. Saçımda istediğim dalga görüntüsünü hiç veremedi. Beklentimi karşılamadı diyebilirim.  

İkinci olarak lastik formlu bir usbli bigudi aldım. Lastiği sayesinde saçınızda daha sağlam durmasını sağlıyor. Bu üründen beklentim çok yüksekti fakat yine beklentimi karşılamadı. Lastik sayesinde saçınızda daha iyi bir tutuş sağlıyor fakat beklentinizi kesinlikle karşılayamıyor. 

Bir diğer en çok merak ettiğim ürün elinizi nemlendirme vaadi olan bu kar eldivenine benzeyen üründü. Elinizi eldivene soktuğunuz anda garip bir hissiyatı var. Belli bir süre beklettikten sonra elim gerçekten nemlenmişti ve aralarında beğendiğim ürünler kategorisine girdi diyebilirim. 

Appleskin markasının soğuk ürünü yüzünüze dağıtmaya yarayan bu aparatını çekimden 1 saat önce buzdolabına koydum ve ardından cildime nemlendirici dağıttıktan sonra soğuk etkisiyle cildime kesinlikle daha iyi bir görünüm sağladı. 

Bigudiler arasında bir de dev gibi kocaman olan bir bigudi satın aldım. Saçınızın önünü şekillendirmeye yarayan bu bigudi fön makinası yardımıyla uyguladım ve ardından tam olarak istediğim etkiyi aldım diyemem. 

Bir diğer saç aparatı ise roket formundaki bu aparatlardı. Saçınızın önünün daha volümlü olmasını sağlıyor ve yine fön makinası yardımıyla ısı sayesinde saçınız şekil alıyor. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *