Makyaj

BÜTÜN FONDÖTENLERİMİ KARIŞTIRDIM! 🎨🌀😲

By  | 

En açığından en koyusuna, mat olanından yağlısına, su bazlısından yağ bazlısına hatta toz fondötenine kadar toplamda yetmiş iki tane birbirinden farklı fondötenimi karıştırdım. Sonuç beni oldukça şaşırttı, sonucu görmeye hepinizi bekliyorum. Keyifli seyirler !

Fondötenlerimi karıştırmaya ilk olarak, tüm fondötenlerimi çıkarıp gruplayarak başladım. Hem en açık olanını hem en koyu olanını, su bazlısını yağ bazlısını hiç ayırt etmeden her birini birer pompa olmak kaydıyla karıştırdım. Yeni fondöten karşımımın içerisine toz fondöten, sprey, stick diye ayırt etmeden tüm fondötelerimi kattım. Sonuç beni oldukça şaşırttı çünkü hayatımın fondötenini bulmuş gibiydim.

Fondöten karşımımın içerisine BB krem ya da CC krem ilave etmedim. İçerisine sadece fondötenlerimi kattım. Bu karışımı yaptığım zaman çıkardığım sonuç ise zaten yıllar öncesinden beri yapmış olduğum uygulamanın ne kadar doğru olduğu oldu. Ten rengime uymayan ya da sevmediğim iki- üç fondöteni karıştırıp uyguladığım zaman kullanmadığım fondötenleri geri dönüştürmenin mümkün olduğuydu. Sizlerde eğer kullanmadığınız, rengi size uymayan belki de mat olup cildinizi çok kurutan fondötenleriniz varsa bunları içerisine daha açık veya koyu bir fondöten ile karıştırıp rengini ayarlayabilir veya içerisine nemlenrici bir krem koyup nemli bir fondötene çevirebilirsiniz.

Videodaki;
Ceket: Adidas
Bluz: LCW

Arka Plan Çiçek : Ravi Dekor https://mevy.co/2WqIac6
Arka Plan Aksesuar : H&M Home

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *