Stil

200TL Altı Muhteşem Kabanlar

By  | 

Serinin bir yenisi, 200 TL ve altı kaban- mont dosyasını sonunda sizler için hazırladım. Şişme montundan ekoselisine, uzun kabanından, kaşesine her model ve fiyata en güzellerini buldum ve sizin için tek tek 200TL’den Ucuz Muhtemeşem Kabanlar videomda denedim. Umarım faydalı bulur ve keyifle izlersiniz!

LC Waikiki Yakalı Kaşe Kaban https://mevy.co/2CsXsDR

Kumaşının tiftik tiftik Tedy gibi olması, safran sarısı, hardal sarısı rengiyle favori ilk üç kabanlarımdan oldu. Yakalı, uzun, oldukça kalın bir kaban. Hem şık hem spor şekilde kombinlenebilir.

LC Waikiki Haki Yeşil Parka https://mevy.co/2DiJ3LW

Modası geçmeyecek olan bir model olmakla beraber haki yeşilinin güzelliği ve içinin tüylü olup sıcacık tutmasıyla çok güzel bi mont. Boyu kalçanın altında kaldığı için rahatlıkla kullanılabilir. İster taytla ister jean ile kombinlenebilir. Ayrıca bu uisex bir mont. Bu yüzden erkek kız rahatlıkla alıp kullanabilir.

LC Waikiki Parlak Şişme Mont https://mevy.co/2T13TVH

Mat gri, yaldızlı olan bu şişme mont hemen bel hizasında bitiyor. Çok uzun veya çok kısa bir mont değil. Renginin parlak olmayıp mat olması sayesinde daha güzel bir görünüm oluşturuyor. Her yaşa, her tarza uyabilecek farklı bir mont.

Koton for Arzu Sabancı https://mevy.co/2FIyQKD

Modası yıllardır geçmeyen içi krem veya beyaz kürklü dışı süet olan bu kahverengi ceketi aldığınız zaman uzun yıllarca kullanabilirsiniz. Çok uzun değil, bel hizasında bitiyor. İçinin tüyleri sayesinde sizi oldukça sıcak tutacaktır. Normalde kaç beden giyiyorsanız o bedeni rahatlıkla alabilirsiniz.

Koton Kareli Kaban https://mevy.co/2MhjGx6

Özellikle klasik giyinen, beyaz yakalıların beğeneceği çok şık bir kaban. Uzun, oversize kesimiyle her bedende güzel duracak bir kaban. Siyah beyaz kareli deseniyle her parçaya uyum sağlayabilecek. Tek dezavanatajı ince bir kaban. İçine kalın kazak giymeyi sevenler için ya da üst üste giyinmeyi sevenler için gayet uygun bir model.

Koton Turuncu Tüylü Kaşe https://mevy.co/2T15ElX

Modeli ayrı, rengi, kalınlığı ayrı güzel olan bu turuncu, yakası tüylü kaban kesinlikle herkesin dolabında olması gereken bir model. Klasik renklerin; siyah, kahverengi, lacivert aksine turuncu rengiyle star parça olabilecek bir model. Epeyce uzun ve kalın bir model. İçinize dümdüz, basit bir kombin de yapsanız, jean kazak kombini de yapsanız sizi kurtaracak bir parça.

Koton Bordo Kürk Detaylı Mont https://mevy.co/2CqvuIS

Yine benim New York fotoğraflarım da gördüğünüz Twist kırmızı, süet, tüylü ceketimi çok sormuştunuz. Bu Koton mürdüm rengi ceket benim ceketime muadil. Ne bel hizasında ne de kalça altında. Tam ortasında kalıyor. Beden olarak kaç beden giyiyorsanız o bedeni alabilirsiniz. İçinin tüylü olması sayesinde sizi sıcak tutacak bir mont. Asla ağır değil sizi gereksiz yormaz.

Bershka Ekose Şişme Mont https://mevy.co/2DiooIc

Bu ekoseli mont benim Tokyo’da giydiğim montuma çok benziyor. Şişme oluşu ve bu senenin trendi olan ekose deseni ile çok güzel bir mont. Şişme mont olmasına rağmen ağır bir yapıda değil. Boyu çok uzun değil, benim montuma göre biraz kısa bir model. Kalıp olarak tam giydiğiniz beden de almanızı öneririm.

Mudo Turuncu Şişme Mont https://mevy.co/2RynXCn

Fit kesimi ile bu şişme mont diğer şişme montlardan biraz daha farklı bir model. Fit kesimli olması nedeniyle kendi bedeninizden bir beden büyük almanızı tavsiye ederim. Kış sebebiyle içimize zaten kalın kazaklar giyiyoruz, kendi bedenimizde aldığımız zaman o hiç rahat olmayan, sıkı hissiyat olacaktır. Boyu bel hizasından biraz aşağıda ve rengi çok güzel, canlı bir turuncu.

Mudo Siyah Şişme Kemerli Mont

Uzun siyah, beli kemerli, altın aksesuarlı bu montu kendi Nike montuma çok benzettim. Epeyce uzun ve oversize bir mont. Boyun detayı sayesinde içine doğru kıvırarak boyunluk görevi yapabiliyor. Kendi bedeninizi almanız gayet ideal. Hem şık hem de spor şekilde çok rahatlıkla kombinleyebileceğiniz ve her insanın mutlaka ceket dolabında olması gereken bir model.

Triko : Koton

Oje :  Flormar 048

https://mevy.co/2CuNzWl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *