Bakım

ZOMBİ MASKESİ DENEDİM!

By  | 

Yeni bir maske inceleme videosuyla karşınızdayım ama bu bildiğiniz maskelerden değil, bir zombi maskesi, yurt dışında belki karşınıza çıkmıştır. Uygulandığında yüzünüze yaşlandırma etkisi gösteren Skin 1004 kore kozmetik firmasının zombi maskesini denedim. Umarım keyifle izlersiniz.

 

Bu maskenin en belirgin özelliklerinden biri bu maskeyi uyguladığınızda cildi sıkılaştırıyor ve cildin elaskiyetini artırıyor. Aynı zamanda bu maske içerisinde doğal içerikler var olduğunu ve 9 farklı cilt problemine iyi geleceğini vaad ediyor. Dolasıyla bir insanın isteyebileceği her şeyi karşılayabilen bir maske. Paketi açtığınızda içinden kendi fırçası,maskesi, tozu ve onu aktive edecek sıvısı çıkıyor.

En ilginç özelliklerinden biri de maskeyi uyguladığınız zaman gerçekten cildi zombi olmuş gibi yaşlanmış gösteriyor. Maskeyi hazırlarken öncelikle olarak tozu açıp bir kaba döktüm. Aktive eden sıvısını içine boşalttıktan sonra iyice karıştırdım. Yumurta akı gibi bir kıvama sahip bir maske oldu. Göz çevresi ve saç diplerine getirmemek gerekiyor. Ben maskenin kokusunu tam olarak kedi mamasına benzettim. Koku hassasiyeti olan kişiler kokusundan rahatsız olabilir. Maske kurumaya başladığında cildimi inanılmaz gerginleştirdi. Maskenin vaad ettiği onca şey arasında yalnızca cildi arındırdığını söyleyebilirim. Diğer vaad edilen özelliklerinden hiçbiri gerçekleşmedi. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *