Diğer

Youtube’dan Esrarengiz Hediye 2!

By  | 

Yeni bir esrarengiz Youtube pakedi açma videosuyla karşınızdayım. Hatırlayacaksınız yine içinde ne olduğunu bilmediğim Youtube’den gelen bir sürpriz pakedi birlikte açmıştık. Hediye alıp vermeye ve özellikle de hediye pakedi açmaya bayılan biri olarak çok heyecanlandım. Bakalım bu gizemli kutunun içinde ne var?

Bir önceki hediye pakedinin içinden hiç beklemediğim özenle hazırlanmış bir hediye çıkmış ve beni çok duygulandırmıştı. Sizlerden videolarıma ve fotoğraflarıma gelen yorumlar bir araya getirilerek bir benim bir resmimin üzerine yazılmıştı. Evimin en güzel köşesinde sakladığım, baktıkça neden bu işi yaptığımı hatırlatan bir hediye olmuştu.

Bu kez de çok heyecanlandım. Yakın zamanda 1 Milyon kişilik koca bir aile olduk sizin de bildiğiniz gibi. Önce acaba 1 Milyon plaketi mi geldi diye düşündüm bu paket gelince. Hep söylerim hediye alıp vermeyi çok seven biriyim. Hediye pakedi açmak ise benim için apayrı bir mutluluk.

Kutu gümrüğe takılmış ve açılıp gümrük kontrolü yapıldıktan sonra tekrar kapatılmış. Üzerindeki kağıtta Amerikadan geldiğini gördüm. Önceki paket Fransa’dan gelmişti. 1 Milyon plaketi mi diye düşünüyorum bir yandan ama kutunun hem ebadı hem de ağırlığı 1 Milyon plaketine kıyasla küçük ve daha hafifti. Orkun’un 1 Milyon plaketini hatırlıyorum hem kocaman hem de ağır bir paketti.

Pakedi bir makas yardımıyla açtıktan sonra içinden bir not çıktı. Notu sonra okumak üzere bir kenara aldım ve işte o an! Kutudan mükemmel yeni tasarımı ve tüm ışıltısıyla yeni, Türkiye’de ilk kez bana gönderilen 1 Milyon Plaketi gelmişti. Yeni tasarıma bayıldım. Çok daha inovatif, daha ilgi çekici ve albenili olmuş.

Çıkan notta da Youtube CEO’su Susan Wojcicki’nin kaleme aldığı çok duygusal bir yazı vardı. Bin kişi için heyecanlandığınız kanalınızı ilk açtığınız günleri hatırlıyor musunuz? Diyordu notta. Tabii ki hatırlıyorum ve hala aynı heyecanı taşıyarak yaptığım işi yapmaya devam ediyorum. Youtube ilhamını siz içerik oluşturuculardan alıyor diye de eklemiş Susan. Ben de ilhamımı sizlerden alıyorum. Hepinize ilk günden itibaren artan desteğiniz için milyonlarca teşekkürler…

Gömlek: MANGO

Turuncu Vazo: MUDO CONCEPT

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *