Makyaj

ŞUBAT FAVORİLERİM!💄🎬

By  | 

Her ayın olmazsa olmazı Şubat Favorileri ile karşınızdayım! Bu ay da her zaman olduğu gibi yeni keşfettiğim veya yıllardır severek kullandığım kozmetik ürünleri, yepyeni 2 diziyi ve birde her kıyafetim ile uyum sağlayan bir postal önerisinde bulundum.

Inecto Hindistan Cevizi Yağlı Saç Serumu https://mevy.co/2ZqHSTh
Bu saç serumunu kullandığımda saçlarıma ekstra bir şey uygulamama gerek kalmıyor. Ben genelde her banyodan sonra, özellikle köpüren bir şampuan kullandıysam mutlaka ve mutlaka çıktığımda saçıma serum kullanıyorum. Yoğun bir serum. dolayısıyla elinize aldığınız zaman iyice böyle bir ısıtıp öyle sürmeniz gerekiyor. Diplere kesinlikle değdirmeyin ama saçınızın boy kısmı da kuruysa onda da kullanabilirsiniz.

Lavera Dramatic Eye Cream – Gleaming Gold https://mevy.co/2K8CGzH

Bu ürün, Nature kozmetik diye geçiyor, Alman markası benim bildiğim kadarıyla. İnanılmaz pigmentli, inanılmaz ıslak ve resmen aşığım bu fara. Her renk göze yakışacak, süper kolayca uygulayabileceğiniz, şampanya ve turuncu tonlarında bir far.

Clinique Yüz Temizleme Jeli https://mevy.co/2MEjJH0
Yağlı ciltler için olan versiyonunu kullandığım bu temizleme jeli, gerçekten çok güzel bir ürün. Ben bununla yüzümü yıkıyorum, yüzümdeki bütün makyajı temizliyor. Anında cildimi makyajdan arındırıyor.

Eklips Natural Far Karıştırma Fırçası https://mevy.co/2MFWo87
Son zamanlarda elimden hiç düşürmediğim, sürekli kullandığım bir fırça. Hem göz altı kapatıcımı uygularken, hem far karıştırmak için hem de burun kontürü yapmak istersem bu ürünü kullanıyorum; ancak genelde elim göz altı kapatıcımı sürmek istediğinde hep buna gidiyor. Fırçanın büyüklüğü ve dağıtma performansı kesinlikle çok güzel ve aynı zamanda uygun fiyatlı bir fırça. Almanızı tavsiye ederim.

Jowae Hydrating Water Mist https://mevy.co/2X8Rqos
Bu ürün içinde sakura çiçeği bulunduran kokulu bir yüz misti. Aynı zamanda içerisinde minicik minicik simler barındırıyor. Makyajsız cilde kullanabilirsiniz yazıyor; ancak ben makyajımın üzerine de uyguluyorum. Mis gibi kokuyor, ben kokusunu çok beğeniyorum. Cildimi nemlendirmek için ve makyajımı sabitlemek için kullanıyorum. Oldukça memnunum.

Wellness and Beauty Vücut Yağı – Mango https://mevy.co/2R6ZujL
Kuru bir yağ olmasını sevdim, anında emiliyor. Üzerine hemen bir şey giyip çıkabiliyorsunuz. Kokusu ise aşırı derecede kalıcı. Mango ve papaya gibi tropikal kokuları seviyorsanız çok hoşunuza gider. Ben uzun zamandır bu ürünü kullanıyorum ve fiyat performans olarak güzel bir ürün.

Note Mineral Matte Lipcream 01 https://mevy.co/2WWoY96
Bu ürünü çok seviyorum ve çok güzel bir yavru ağzı renginde nude. Çizgilere dolmuyor, yumuşacık bir yapısı var. Dolayısıyla gün boyunca dudağınızı da nemlendiriyor. Uygulaması ise çok pratik. Pamuklu aplikatörü olduğu için aynaya bakmadan bile dudağınıza sürebilirsiniz. Her zaman çantada taşınacak bir ruj.

Missha Makyaj Süngeri https://mevy.co/2WWqlVi
Bu pakette 4 farklı sünger bulunuyor. Ben bu paketteki ev şeklinde olan süngere bayıldım. Hayatımı kurtarıyor diyebilirim. Her likit ürünümü bu sünger ile sürüyorum.

Önerdiğim Bot: Dr. Martens
Önerdiğim Diziler: The Beat ve Sick Note

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *