Alışveriş

Prag Vlogum

By  | 

Heyecanla ilk Vlog’umla karşınızdayım. 3 günlük Prag tatilimi sizlerle paylaşmak istedim. Çok keyifli bir tatil oldu. Dinlendim, gezdim, arkadaşlarımla bolca vakit geçirdim. Tatilimin detayları için Youtube kanalımdan Prag Vlog videomu izleyebilirsiniz.

Uçak yolculuğu bu kez bana çok uzun geldi, çünkü aklımda bir an önce havalimanına inip internete bağlanıp sizden gelen yorumları okumak ve cevap yazmak vardı. Prag havalimanına iner inmez ilk yaptığımda internete bağlanmak oldu Tüm bunları düşünerek geçirdiğim bir yolculuk olduğu içinde çok heyecanlıydım.

Havalimanından transferle kalacağımız otele gittik. Prag’da hava çok güzeldi. Bu ışıl ışıl havanın tadını çıkarmak için sabırsızladım.

Prag sokaklarını gezerken alışveriş için de zaman ayırdım. Sephora, Yves Rocher’dan çeşitli ürünler satın aldım. Bence, yurtdışı tatillerinin çok keyifli bir yanı da mağaza mağaza gezip alışveriş yapmak.

Prag’ın yerel özelliklerini tanımak için de şehir yürüyüşleriyle güzel vakit geçirdim. 3 günlük tatilimizi de gezerek, dinlenerek, alışveriş yaparak tamamladım.

Detaylar için videomu da izlemeyi unutmayın.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *