Alışveriş

Nisan Favorilerim

By  | 

Mayıs’ın ilk gününde Nisan Favorilerim yayında. Bir süredir giyim favorilerime yer vermediğimi fark ettim o yüzden kozmetikler dışında sürpriz giyim favorilerim de Nisan Favorilerim videomda sizleri bekliyor. Sizlerin son keşifleri ve favorilerini de merak ediyorum yorum olarak yazmayı unutmayın! 🙂

Biota 59 Elements Micellar Solution

Kozmetik üretimine ne yazık ki son veren Biota 59 beni ve sevenlerini gerçekten üzmüştü. Cilt bakımı ürünleri ise piyasada mevcut. Kullandığım misel sular içinde favorilerimden. Özel kapak sistemi de pompa şeklinde yeterli miktarda ürünü pamukla almanızı sağlıyor. Tek başına göz makyajını çıkarmak için çok kullanmamayı tercih ediyorum çünkü biraz gözlerimi kızartıyor.

The Organic Pharmacy Rose Facial Spritz Toner http://mevy.co/2ArMX15

Organic Pharmacy markasının gül suyunu daha önce de favorilerime koymuştum bu bitirdiğim 2. Şişe. Fiyatı evet biraz yüksek ama uzun süre kullanıyorsunuz. Alternatif olarak da luxy bio markasının organik gül yağını öneririm. Fİyatı daha uygun. Ben hem kendimde hem de Melisa’da kullanıyorum.

Kiko’nun yeni koleksiyonuna ait bir likit far bu. Kiko’nun metalik likit farlarını çok beğeniyorum daha önce de bir başkasını favorilerime koymuştum. Bu sınırlı sürede satışta olan bir koleksiyon o yüzden satıştan kaldırılmadan bakın derim.

Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent https://mevy.co/2HGqSQn

2018 Yaz’ı için aradığım parfümü buldum. Kokladığımda plaj, kumsal, deniz, Yaz akşamlarını hatırlatıyor. Koku hafızasına çok inanırım ve bu parfüm bana çok pozitif şeyler anımsatıyor. İlk sıktığınızda hafif şekerli gibi bulabilirsiniz ama kesinlikle değil. Eğer koku zevkime güveniyorsanız gidin koklayın derim.

MAC Eye Kohl Teddy & Stone https://mevy.co/2ra2GzH

Daha önce bir çok makyaj videomda ikisini de kullanmışımdır. Ayırmak istemedim o yüzden ikisini de favorilerime ekledim bu ay. Teddy çok güzel bir smokey eye dumanlı göz makyajı kalemi ve evladiyelik. Coffee de uzun zamandır kalemlerim arasındaydı ama kullanmamıştım. Son 2 aydır da elim bundan başka kaleme gitmiyor.

BECCA Hydra Mist Set& Refresh Powder https://mevy.co/2vVJNVT

Sabitleme pudralarını sıklıkla makyajlarımda kullanırım. Genelde de kuru kompakt ya da toz pudralara alışkınız ama bu pudra: ISLAK! Çok ilginç bir yapısı var mutlaka ama mutlaka bir Sephora’da gidip bakın. Soğukta muhafaza etmeniz gerekiyor ve kapalı tutmak gerekiyor. Cildiniz yağlıysa ve parlamanın önüne geçmek için pudra kullanmak istiyorsunuz ama pudranın bıraktığı kuruluğu istemiyorsanız tam size göre.

Essence Nail Art Express Dry Drops + Caring Almond Oil

Oje kurutucu aynı zamanda içeriğindeki badem yağı sayesinde tırnaklarınıza ve tırnak kenarlarına bakım yapıyor. Fiyatı da çok çok uygun. Rossman’larda bulabilirsiniz.

Zara Yüksek Bel Kemerli Pantolon https://mevy.co/2w0KHAn

Bir süredir giyim favorilerimi videolara koymadığımı farkettim. Bu 2 pantolon ikisi zaten birbirinin aynı, sadece farklı renklerde. Aldığımdan beri başka bir şey giymiyorum diyebilirim. Hem bacak boyunuzu yüksek hem de ince gösteriyor. Okula, işe, günlük ya da gece rahatça giyersiniz.

Zeynep Girgin Kalelioğlu @zeynebinharikalardiyari https://mevy.co/2KrHCN4

Ben internetteki her şeye gülen bir insan değilim ama Zeynep Instagram hesabında öyle komik, öyle ince, öyle güzel tespitler ve esprii içerikler üretiyor ki kahkalarımı tutamıyorum. Kendisi bir avukat ama bence kesinlikle tiyatrocu olmalıymış. Çok yetenekli buluyorum ve çok gülüyorum. Eğer takip etmiyorsanız mutlaka Instagram profiline bakın, aynı zamanda Youtube kanalı da var.

Gömlek: Nillush Vintage

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *