Makyaj

Meryem Can’ı Baştan Yarattım

By  | 

Çok sevdiğim arkadaşım Meryem Can’ın kendine has o tatlı, renkli tarzını hepimiz çok seviyoruz. Ama ben diyorum ki, bugün onun o bilinen tarzının dışına çıkalım. Meryem Can’ı saçından makyajına, kıyafetinden ayakkabısına kadar tümüyle yenileyelim. Eğer yenileme sürecinde neler yaşadığımızı ve sonucu meral ediyorsanız, Meryem Can’ı Baştan Yarattım videosunu mutlaka izlemelisiniz. 

Meryem’i yenilemeye ilk olarak kıyafetlerinden başladık ve bunun için Vadistanbul adL’ye gittik. Orada 4 farklı görünüm oluşturduk. Oluşturduğumuz ik görünüm zaten Meryem’in kendi tarzına çok benziyordu. 2. görünüm de aynı şekilde Meryem’e çok benziyordu. 3. görünüm ise Meryem’i hiç görmediğimiz bir tarzdı. 4. görünüm de ise yine çok tarz ve cool olmuştu. Ancak asıl oluşturmak istediğimiz o görünüm kesinlikle 3. Görünümdü. Hem Meryem’i üzmeden onun tarzının dışında hemde trendlere uygun bir kombin hazırlamış olduk.

Ardından 2. adımımız kuaföre gitmekti. Burada sevgili Ali Rıza Bey bize bu konuda yardımcı oldu. Meryem’in renkli saçlarını yine renkli bıraktık. Dalgalı ve hacimli, dolgun bir görünüm elde ettik. Bu sırada sevgili Meryem’e manikür de yaptırdık.

Son adım olarak ise, Mac’e makyaj yaptırmaya geldik. Burada Meryem’e normalde yapmadığı tarz bir makyaj yaptık. Soğuk tonları kullanmaya özen gösterdik, normalde kuyruklu eyeliner kullanmıyordu. Biz bu makyajda ona kuyruklu eyeliner çektirdik. Ve inanılmaz güzel, soğuk tonlu bir rujla makyajını tamamladık.

Biz bu videoyu çekerken çok eğlendik, umarım sizlerde en az bizim kadar eğlenmişsinizdir. Meryem’in yeni tarzı hakkında ne düşünüyorsunuz ? Siz beğendiniz mi ? Eski stili mi yoksa yeni stili mi daha iyi ? Ve başka hangi youtuberları yenilememi istersiniz ? Yeni videolarda görüşmek üzere, sevgiyle kalın…

       

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *