Makyaj

LADY GAGA’YA DÖNÜŞTÜM 🕷 💄| SURATIMDA ÖRÜMCEK VAR

By  | 

Bu sene cadılar bayramı konseptli video çekmeyecek olsam da, sizler için Lady Gaga’nın yeni çıkardığı makyaj ürünlerini binbir zorlukla edinerek bir set hazırladım. Lady Gaga zaten makyajlarında dark bir imaj çizdiği için cadılar bayramı konseptiyle aslında karıştırmış oldum. Lafı daha uzatmadan başlayalım 😊 Videosunu izlemek isterseniz sizi yotube kanalıma bekliyorum. 

Ürün skalası olarak çok geniş olmasa da içinde çok enteresan ürünler barındırıyor. Örneğin yapışkan formlu dantel formda göz bandı çok enteresandı. İlk olarak göz makyajını yapmak istedim. Lady Gaga ile göz yapımız birbirinden çok farklı fakat yinede onun bu makyaj kiti ile birebir olmasa da benzer bir makyajını yapmak istedim. 

Önce göz çevremi maybelline siyah göz kalemiyle çerçeveledikten sonra Haus Laboratories’in likit formda gold renkteki göz farını kullanmak istedim. Göz pınarımı bununla boyadıktan sonra yine göz kalemi ve eyeliner aparatıyla beraber baya uzun ve kuyruklu bir eyeliner çektim. Gümüş renk olan likit farla beraber güzel bir eyeliner çektim. Lady Gaga’nın kaşı aşırı açık renk olduğu için bu kısımda biraz zorlandım diyebilirim. Göz üstüne kırmızı likit farı biraz değdirdim bir renk geçişi olması açısından. Ve son olarakta göz stickerını yapıştırdıktan sonra son düzeltmeleri yapıp cilt makyajına geçiş yaptım.  

Benim için çok farklı bir makyaj deneyimi oldu. Böyle videolar çekmemi isterseniz lütfen bana mesaj atın. Sizi çok seviyorum 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *