Bakım

TELEFONDAN DİŞ BEYAZLATMA | ANINDA BEYAZLATAN İLGİNÇ ÜRÜNLER 🦷

By  | 

Herkese yeniden Merhaba,

Çok sevilen diş ürünleri inceleme videomun bir yenisi ile karşınızdayım. Yine birbirinden ilginç ve işe yarayan ürünler buldum ve bunları incelerken çok eğlendim. Umarım sizde keyifli bulursunuz. Videosunu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum 🙂

 

Diş Beyazlatma Köpüğü: https://mevy.co/3hcfYDw

Köpük şeklindeki bu ürün dişinizi bu formla beraber daha beyaz yapmayı vaad ediyor. Kahve içmekten dişlerimde bir sarılık vardı ve bu yüzden videoya köpük formdaki bu ürün ile başlamak istedim. Çok bir fark göremedim fakat uzun süreli kullanımda işe yarayıp yaramayacağını merak ediyorum.

 

Diş Temizleme Tozu: https://mevy.co/3l1YKen 

Herbişi markasının diğer ürünleri de zaten memnuniyet ile kullanıyordum. Organik ürünlerle öne çıkan bu markanın diş temizleme tozunu çok merak ediyordum ve renginin gold olması gerçekten çok dikkatimi çekmişti. Ağzımdayken suyla birleşmesiyle beraber pek iç açıcı bir görüntü vermedi 🙂 İşe yüzde yüz yaradı diyemem ama dişlerimde baya fark yarattı diyebilirim.

 

Usb’li Diş Beyazlatma Kiti: https://mevy.co/317udEe

Billion Dollar Smile markasına ne kadar bayıldığımı biliyorsunuz. Bu led ışıklı aparat 16 dakika sonra daha beyaz dişler vaadediyor. Beni en çok cezbeden özelliği usb girişinin telefona takılabilir olması ve bu sayede tüm seyahatlerime bunu kolayca götürebilecek olmam.

 

Diş Beyazlatma Bantı: https://mevy.co/326BcfW

Billion Dollar Smile markasının bir diğer en merak ettiğim ürünüde bu diş beyazlatan bantlardı. Asla işe yaramayacağını düşündüm ve çok umutlu değildim. Aralarında beni en çok şaşırtan ürünlerden biri oldu. Etkisine gerçekten inanamadım.

 

Tarçınlı Diş İpi: https://mevy.co/3aEP6K3

Özellikle tarçınlı olması beni çok heyecanlandırdı. Diş ipini kullanmamız aslında diş sağlığımız için çok önemli. Benim böyle bir alışkanlığım olmadığı için özellikle aromatik bir ip olması benim daha çok ilgimi çekti. Öyle buram buram bir tat alamadım ama kullanmaya kesinlikle devam edeceğim. 

 

Diş Temizleme Kiti: https://mevy.co/3aBEpbb

Aralarındaki en komik ürün herhalde buydu. Küçücük oyuncak gibi bir kutunun içinde gerçekten oyuncağa benzer ve silgi gibi bir aparat çıktı. Dişime sürttüğüm zaman dişin üzerindeki kalıntıları kesinlikle aldı ama asla işimize yarayacak bir ürün olmadığını düşünüyorum.

 

Diş Parlatıcı Solüsyon: https://mevy.co/2Edn8ZR

Kutunun içinden kulak pamukları çıkıyor ve damla halinde alarak dişinize sürüyorsunuz. Kokusu gerçekten korkunç ve diş etimde büyük bir yanma yarattı. Tadını asla sevmeyeceğinize garanti verebilirim. Bir daha asla kullanmayacağım ürünler arasına girdi diyebilirim.

 

İleri Düzey Diş Macunu: https://mevy.co/2Q8Deqh

Billion Dolars Smile markası Türkiye’de olmasa da muadili kesinlikle bu macun diyebilirim. Rengi zaten beni kendisine aşık etti. Kullandığınız zaman ağzınızda pamuk şekeri gibi renge bürünüyor ve diş fırçalamayı bence daha eğlenceli hale getiriyor. 

 

Beyazlatıcı Diş Fırçası ve Diş Kalemi: https://mevy.co/2EekfI4

Colgate white optik serisinin tüm ürünlerini her zaman severek kullandım. Hem diş fırçası hem de alt tarafında diş beyazlatma kalemi olan bu ürünü gerçekten çok merak ediyordum ve bu video sayesinde hemen aldım. Diş fırçası her zamanki gibi çok güzel ama kalem sanki anlık bir etki yaratıyor gibiydi. Bunu bilerek satın almalısınız.

 

Diş Beyazlatıcı Kalem: https://mevy.co/34cKklL

Benden çok ekip arkadaşlarımın merak ettiği bir ürün olduğu için satın aldım. Beklentim çok düşüktü ama anlık olarak bu ürününde beyazlattığını söyleyebilirim. Tam bir çantana at ve arkadaşlarınla yemek sonrası fotoğraf falan çekileceğiniz zaman 1 dakikada hemen dişlerinize beyazlatma işlemi yapmış olursunuz.

 

Diş Beyazlatıcı Silgi: https://mevy.co/2Q4XUQ3

Diş beyazlatıcı silgi olarak geçen bu ürün beni yapısı olarak çok şaşırttı resmen taş gibiydi. Aynaya vurduğum zaman pat pat sesi geldi resmen. Etkisi asla vardı diyemem. Kullanıcağım ürünler arasına giremedi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *