Diğer

BİR GÜN BOYUNCA EN LÜKS RESTORANLARDA YEMEK YEDİM! 🍔💰💰💰

By  | 

Bugün yepyeni bir konsept ile karşınızdayım. İstanbul’da birbirinden güzel cafe ve restaurantların bulunduğunu ve benim yeni yerler denemeyi ne kadar çok sevdiğimi beni çok yakından takip edenler bilirler. Bu konseptte de kahvaltımdan akşam yemeğime kadar bütün öğünlerde en lüks ve pahalı restaurantlara giderek bütün öğünlerimi bu şekilde geçirmeye karar verdim. Yazının videosunu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum 😊 

Sabrosa Restaurant  – Swiss Hotel The Bosphorus  : Kahvaltı için ilk tercihim eşsiz manzarasıyla bildiğim Swiss Hotel’de bulunan Sabrosa Restaurant oldu. Sabahın ilk saatlerinde güneşin doğuşuyla eşsiz manzara direkt olarak içinizi ısıtıyor. Kahvaltıya gelicek olursak tam anlamıyla mükemmeldi. Normalde açık büfe seçeneği daha cazip gözükse de ben her şeyden tatmak için hakkımı serpme kahvaltıdan yana kullandım. Bütün peynir çeşitlerinden reçellerine ve hoşafına kadar herşeyiyle tam bir türk kahvaltısıydı. En net söyleyebiliceğim şey her şeyin çok lezzetli olmasıydı. Kişi başı 189 TL vererek sizde bu güzel kahvaltıyı yapabilirsiniz ve kesinlikle paranızaın tamamına değeceğine emin olabilirsiniz. 

 

La Vina – Zorlu Center : Zorlu Center’ın içinde bulunan La Vina restaurant ispanyol yemekleriyle öne çıkan bir yer. Bende ispanyol yemeklerini çok sevdiğimden dolayı öğle yemeği için ilk aklıma gelen yer La Vina oldu. Bu yemeklerin Türkiye’de nasıl yorumlandığını çok merak ettim ve tabi ki hiç şaşırmadım. Bütün yemekler mükemmel lezzetteydi. Türk şeflerimiz yine mükemmel performans göstermişler. Kesinlikle buraya giderseniz enginarlı çorba ve paella denemeden dönmeyin derim. 

 

Vakko Bistrot – Vadiistanbul : Vakko bistro canım tatlı bir şeyler çektiği zaman ilk aklıma gelen yerlerden bir tanesiydi. Bu yüzden yemeğin üzerine tatlı yemek istediğim için ilk durağım burası oldu. Her tatlıdan denemek isteyenler kesinlikle tatlıların mini boylarından bir tabak yaptırabilirler. Her biri kendine has ve çok lezzetlilerdi. Diyette olmama rağmen hiç pişman olmadım 😊 

 

Azur – Yeniköy : 1 senedir Yeniköy’de hizmet veren Azur kesinlikle benden tam puan aldı. Mezesinden ana yemeğine tatlısından ekmeğine kadar mükemmel tatlar keşfettim ve en emin olduğum şey bu tatları başka hiçbir yerde denemediğinizdir. Her tat da aklım başımdan gitti diyebilirim. İlk defa gitmiş olmama rağmen kesinlikle en beğendiğim restaurantlar arasına adını yazdırdı diyebilirim. Çok anlatıp süprizini kaçırmak istemiyorum kesinlikle youtube kanalımdan bu videoyu izlemelisiniz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *