Alışveriş

Aldığınıza Asla Pişman Olmayacağınız 10 Uygun Fiyatlı Ürün

By  | 

‘’Aldığınıza Asla Pişman Olmayacağınız Ürünler’’ serisinin yenisi ‘’Aldığınıza Asla Pişman Olmayacağınız 10 Uygun Fiyatlı Kozmetik Ürün’’ önerilerimle karşınızdayım. Sizin aldığınıza pişman olmadığınız, hakkını tam anlamıyla veren ürünler neler?

Loreal Magique Make up Base

Eğer uygun fiyatlı ve ışıltılı bir baz seviyorsanız, makyajım bittikten sonra elmacık kemiklerime uygulayarak aydınlatıcı gibi de kullanabileyim derseniz Loreal’in bu ürününü öneririm. Ancak makyaj öncesi cildimi nemlendirsin tazelesin gibi bir beklenti içerisindeyseniz, yoğun bir ürün olduğundan bu beklentinizi karşılamayacaktır.

Sleek CC Cream /Fair  http://mevy.co/2t1x8OR

Uygun fiyatlı favorilerim arasında her cilt tipine uygun olduğunu düşündüğüm Sleek’in CC kremi. Ben fair rengini kullanıyorum. 29 güneş koruma faktörlü. Çok doğal ve maske gibi durmayan bir ten ürünü. Orta kapatıcılıkta bir fondötenle eşit kapatıcılıkta.

Biota 59 Elements Soft Focus Concealer

Bu videoyu çektikten sonra benim gibi Biota sevenler için üzücü bir haber aldım. Biota ne yazık ki kozmetik üretimini sonlandırmış. Ancak bazı online kozmetik sitelerinde ve mağazalarda stokları olduğunu gördüm. Eğer çok sevdiğiniz ürünleri varsa son stoklar da bitmeden son kez alın derim. Çizgilere dolmayan, göz altınızı kurutmayan bir kapatıcı.

Pastel Nude Eyeshadow Palette http://mevy.co/2qTNjgR

Her ihtiyaca uygun renkleri barındıran bir palet. Hem baz, hem geçiş rengi tüm aşamalar için uygun renkleri var. Her makyaja yakışan doğal toprak tonlarında son derece kullanışlı.

Note Smokey Eye Pencil http://mevy.co/2r2mrac

Akmayan uygun fiyatlı siyah göz kalemlerinden en sevdiğim Note markasının smokey eye kalemi. Süngeriyle dağıttığınızda çok güzel bir görünüm veriyor. Gün içinde tabii ki hafif bir transparanlaşma söz konusu ama kesinlikle göz altlarınıza akmıyor.

Maybelline Brow Satin Brow Pencil http://mevy.co/2qSKbC6

Doğal görünen, uygulaması pratik bir kaş kalemi arayışında olanlar için de önerim Maybelline Brow Satin kaş kalemi. Ama her zaman söylüyorum far kaş ürünleri çok daha doğal görünüyor ancak elinizin alışması daha zor.  O yüzden herkesin kullanabileceği kalem formlu bir ürün öneriyorum.

Maybelline One-By-One Satin Black Mascara http://mevy.co/2FqnCHT

Maybelline Rocket Mascara/ Black http://mevy.co/2pv1yGK

Kanalımı ilk açtığım zamanlarda neredeyse tüm makyajlarımda one-by-one kullandım. Her ikisini de ayıramadığım için ikisini de önerdim. İkisi de çok başarılı. Baz sürmenize dahi gerek kalmadan kirpikleri uçuruyor 🙂 Daha detaylı uygun fiyatlı önerilerim için mutlaka maskara dosyası videomu ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.

Essence Sun Club Matt Bronzing Powder http://mevy.co/2qXfbRq

Golden Rose Highlighter Stick http://mevy.co/2ti8qas

Bronzer sevenler ve highlighter sevenler için de 2 farklı ürün önerim var.

Bronzerlar arasında uygun fiyatlı alternatifler arasında benim en başarılı bulduğum ve aldığınıza pişman olmazsınız dediğim Essence Sun Club Matt serisi. Yüzü ısıtıyor ve güzel bir sıcaklık ve boyut katıyor.

Aydınlatıcı sevenler için de kullanımı çok kolay hem gündüz hem gece makyajlarınıza yakışacak stick formlu bir ürün önerdim. Çok homojen dağılıp oldukça da doğal bir ışıltı veriyor.

Essence Matt Touch Blush Peach Me Up & Berry Me Up http://mevy.co/2xzbp23

Allık tercihinde benim gibi gözenekleri olanlar ışıltılı değil mat allıkları tercih etmeliler. Essence mat serisinin şeftali ve pembe tonlarındaki iki rengi benim favorim.  Pigmentasyonları çok güzel. Azar azar ürün alıp isteğinize göre artırmakta fayda var.

Emily Long Lasting Lip Pencil

Dudak kalemi zorunlu değil. Bazılarımız seviyor bazılarımız da pek tercih etmiyoruz. Ben genel olarak makyajlarımda kullanmayı seviyorum. Hatta bazen tek başına ruj olarak dudak kalemi kullandığım bile oluyor. Emily’nin dudak kalemleri son derece uygun fiyatlı ve güzel.

Maybelline New York Color Sensational Creamy Matte 987

Flormar Silk Matte 02 http://mevy.co/2BItevx

Likit mat rujlar benim vazgeçilmezim. Flormar’ın 02 rengini de kaç kez videolarıma koydum, kaç tane bitirdim bilmiyorum. Mükemmel bir likit mat ruj ve özellikle 02 tonu mükemmel bir ton.

Likit mat rujlar dudaklarımı kurutuyor derseniz Maybelline mat serisi tam size göre. Yaz- kış kullanabilirsiniz. Yapısı, dokusu, renkleri  her şeyi mükemmel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *