Diğer

ABARTILAN ROBOT SÜPÜRGEYİ DENEDİM! 🧹 🤖 | ALMAYA DEĞER Mİ?

By  | 

Hepinize yeniden merhaba,

 

Bugün yepyeni bir deneyim videosu ile karşınızdayım. Hepimizin çok merak ettiği ve neredeyse tüm influencerların denediği ürün olan robot süpürgeyi çok merak ediyordum ve sizide bilgilendirmek amacıyla bu videoyu çekmeye karar verdim. Videosunu izlemek için sizleri youtube kanalıma bekliyorum 🙂

Genel olarak gördüğüm insanların sadece süpürge modu olan süpürgeyi aldıklarıydı ama ben hem silme hem de süpürme modu olan robotu almak istedim. Özellikle silme ve süpürmeyi beraber yaptığı modu çok merak ediyordum. 

İlk olarak kutuyu sizler ile açmak istedim. Kutunun içinden süpürme tankı, silme tankı ve hem süpürme hem silme tankı çıktı. Ayrıca şarj ünitesi ve silme mopuda kutunun içindeki bir diğer ürünlerdi. Önce süpürme modu ile başlamak istedim ve ofiste yarım saat kadar çalışmasına izin verdim. Yerde eşya bırakmadığınız sürece her yere gidiyor ve küçük fırçasıyla ne kadar temizleyebilir diyorsunuz fakat süpürme tankından çıkan toza gerçekten inanamadım.

İkinci olarak sadece silme modunu denedim. İlk başta yere hiç su vermiyor gibi hissettim ama sonrasında yerdeki su izlerini gördüm fakat beni hiç tatmin etmedi. Siliyor gibi gözüküyor ama bence bizim normalde yaptığımız kadar bir silme işlemi asla yapmıyor.

Son olarak hem silme hem süpürme tankının bir arada olduğu modu denedim. En merak ettiğim özelliği buydu ama istediğim performansı göremedim. İki moduda ayrı ayrı denemek bana daha mantıklı geldi. 

Gerçekten hepimizin evinde olması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum. Evden çıktığınızda telefondan kontrol ederek döndüğünüzde pırıl pırıl bir ev ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle bizim evde kedimiz olduğu için sizlere evdeki denememden kısa bir kesit de paylaşmak istedim ve evde denediğimde gerçekten daha fazla şok oldum. 7 dakika çalıştırmama rağmen tank neredeyse ağzına kadar doluydu. Bu yüzden tüm eleştirilerimi geri alıyorum ve kesinlikle size yüzde yüz öneriyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *